Makhauser's

 personal blog

Враження від фільму "Висоцький"

Хотілося б назвати пост поетично, але тут - суцільна проза. Поетику, сподіваюсь, Ви віднайдете у самому пості.

Сьогодні я зодив на фільм "Высоцкий. Спасибо, что живой" Думки намішанні та суперечливі.

Читати далі...
Коментарі (0)

Обриваються звільна всі пута, що в'язали нас з давнім життєм

...З давніх брудів і думка розкута —

Ожиємо, брати, ожиєм!

(Іван Франко)

Сьогоднішній день - унікальний. Після 4.5 років полону у "Волі", до мого дому пробився нормальний провайдер. Дивно, що тільки зараз бо хата розташована у центрі, поміж нових високих будівель. Але, тепер, нормальна швидкість, нормальний інтернет, і дуже гарні враження я сподіваюся утримати. Отже, незабаром, точно не знаю, може сьогодні - завтра, може - на початку грудня, напишу пост про нові враження від нової швидкості.

Коментарі (0)

Останній унікальний бінарний день

Ось й він, друзі. 11 листопада 2011 року, а якщо відкинути тисячний порядок року, то отримаємо 11.11.11, що буде останнім днем, в якому присутні тілько одиниці та нулі.

Окрім всіх цих Skyrim-ів, сьогодні вийшов оновлений LD, FAQ до якого я й пишу.

Ознайомитись з новими можливостями двигунця, котрий є основою даного блогу можна за посиланням. Відмічу, що стало ще більш user-friendly, аніж раніше, а таке - можливо

Читати далі...
Коментарі (0)

Дзвінок-НІ!

Так, друзі, далі вже нікуди...

Читати далі...
Коментарі (0)

Загинув Денніс Рітчі

12 жовтня - сумна дата для всього світу, адже сьогодні загинув один із революціонерів та співавторів мови С та UNIX. Керніган, Томпсон та Рітчі зробили більше для світу за будь-кого, адже всі операційці системи базовані на UNIX. Хвороба буває сильнішою. Світла пам’ять, Денніс...

Коментарі (0)

Ощадний обмін

Хм... Нещодавно стався веселий випадок. Ощадбанк, найбільш ощадний банк України, кілька віконець, столи. Все, як на пошті. Це не завадило зробити курс продажу $ за найбільш низьким курсом по Києву.

Читати далі...
Коментарі (0)

20 років - це таки дата. Стільки часу вже йде Революція

17 вересня, 1991 рік. Лінус Торвальдс, 20-річний юнак вивантажив на FTP-сервер першу версію ядра, ядра Linux, опублікувавши його код. Надалі, я просто приведу його лист до Minix на українській мові

Читати далі...
Коментарі (0)

Ви не дали інформацію про себе? Тоді Приват йде до Вас!

Одного разу вирішив зняти гроші з картки "Копілка" любого всім до печінки При(х)ват банку.

Читати далі...
Коментарі (0)

Волонтерські будні "Евро"

Євро-2012 вже не за горами, і тому зараз інтенсивно йде набір на безкоштовну робочу силу, на волонтерську програму до Євро 2012, або Евро, як кажуть деякі журналісти.

Читати далі...
Коментарі (0)

Сором і ганьба!

Гуляв Києвом, та раптово натрапив на файне місце, будівлю, яку раніше не помічав. Косий Капонір, частина Київської фортеці. Мені дуже соромно, бо я не знав про це місце раніше. Зараз, окрім музею на теріторії фортеці ще й Госпіталь.

Коментарі (0)

Осінь

Осіннє листя... Вже завтра воно буде нас закидати своїм жовтим та пожмаканим тілом. Останній день літа. Що ми набули? Що вже загуло?

Сьогодні - 31 серпня, й літо 2011 піде назавжди. Відійшовши у минуле, на воно заміниться осінню замінить осінь, час нових змін та звершень

Літо було файним, дружнім, й не таким спекотним, як рік назад.  Хтось був на морі, а хтось - у горах. Дехто їздив на розкопки городу, інші - всі 92 дні провели в Інтернеті. Це був вибір кожного з нас.

Веселої осені, друзі, веселої осені

Коментарі (0)

Зі святом!!!

Сьогодні - 24 серпня 2011 року. Сьогодні - важливий день, адже Україна святкує 2 ювілей. Неньці - 20 років.

Від щирого серця бажаю Україні процвітання та менше чвар.

Слава Україні, Героям Слава!!

Коментарі (1)

Озеро

Зоря вечірня, перша, виблискує на небі,
Відбиток залишає на Світязькій воді,
А в небі, небі, небі, безмежнім Шацькім небі,
Ми бачимо відбитки, думок наших з землі...


  Доброго дня, шановна громада. Гріх не написати кілька рядків після довгої перерви. Біля украхнського кордону можна знайти файне місце - Волинь, де омивають береги великі озера. Світязь, Люцимір, Луки тощо. Місце привабливе, поруч ліс. Але, спочатку - невеличке озерце Піщане у 2х годинах від фінального пункту призначення. Невеличке, але привабливе, у якому пірс закінчується схожами, как у басейнах...

Читати далі...
Коментарі (0)

Епічна літня повінь

Поміж справ, вирішив поїхати за місто, на дачу, розвіятись. Не вийщло

Із чого почати? Певно із того, що вечір суботи подарував незабутні враження вимкненного світла, коли розряджається ноут, а потім - КПК і PSP, та робити абсолюто нічого (адже й інтернету нема).

На наступний день світ був, та думаючи про від’їзд, зібрались, а тут почалося - ливеняка, град, що просто зовсім не весело було. Дощ тривав декілька годин поспіль, а так, як на дачі нема нормальної системи відводу води, трапилась невеличка повінь. На жаль, саму повінь я не знав, бо треба було воду відливати, але частину фейлу я все ж захоив. Повністю закриті, герметині двері, через які вода спокійно пролилася на декілька метрів - це, таки, не приємно. Особливоо прибирати воду, котрої накопилось декілька сотень литрів, враховуючи структуру ділянки.

Читати далі...
Коментарі (0)

Гидоти та красоти головного університету

Шарм та скромність, радість до забуття та смуток до втрати свідомості. Злість та Любов. Ненависть і відданість. Для кожного Університет імені Шевченко має свої риси. Для мене ж Шевченківський ВНЗ - особливий. Моя точка зору може не співпадати з думкою адміністрації сайту, і тим паче, із думкою Ректора КНУ імені Тараса Шевченко.

Почнему від витоків, від приймальної комісії. Поступав я на Радіофізичний факультет Щеви (див. фото). Приймальна комісія була в тому ж корпусі.

Читати далі...
Коментарі (0)