Makhauser's

 personal blog

Пошук роботи S03E12

Одного разу я вже був на співбесіді в офісі, який розміщено дуже високо на рівнем міста. Тоді це був перший сезон, у мене досвіду співбесід було мало. Тоді мій рівень соціалізації був дуже низьким тощо. Кумедно, що та компанія - дочірнє підприємство поточної. А ця співбесіда стала 50 по черзі за 3 сезони.

Читати далі...
Коментарі (0)

Пошук роботи S03E11

Пригоди не закінчуються на цьому. Подальша доля знову закинула мене в район Подолу. Здавалося б, що у цьому є свій сенс та прихований сенс. Співбесіда відбулася у понеділок. Власне, тоді ж мала бути інша зустріч, але її перенесли на вівторок. Але про ту зустріч я розповім не у 12 серії, а вже в останній, бо це має свій сенс.

Читати далі...
Коментарі (0)

Пошук роботи S03E10

Інколи, коли вже хочеться відпочинку та стабільності, тебе знову й знову кличуть пригоди. На цей раз стежинка довела мене до ще одного рекрутера, який шукав фахівців методом рандомного пошуку.

Читати далі...
Коментарі (0)

Пошук роботи S03E09

Наступна співбесіда відбулася в офісі одного з операторів стільникового зв’язку. Спочатку я думав вказати у резюме, яке інколи навіть треба підлаштовувати під роботодавця, лише номери інших 2 операторів України + один номер польського Virgin, проте вирішив облишити цей тролінґ на користь можливого отримання роботи.

Читати далі...
Коментарі (0)

YСCID Strikes Back

Якихось 5 років тому я почав перекладати одну стару книгу Пітера Чейні, яку випадково знайшов на полиці. Готова вже була ціла глава, а потім викладачка англійської мови, про яку я вже згадував влітку, взяла її почитати. А потім її звільнили (чи сама пішла, не має значення), тому книгу мені ніхто не повернув. А старе ж було видання, сумно, як то кажуть.

Читати далі...
Коментарі (0)

Пошук роботи S03E08

Наступна співбесіда за часом була тоді ж, коли й переписка зі спеціалістом відділу HR попередньої. І якщо в першому випадку працювати довелося б на Кловському узвозі, то тепер - у самісінькому серці Оболоні, майже на березі Дніпра.

Читати далі...
Коментарі (0)

Пошук роботи S03E07

Все знову почалося з резюме. Дівчата люблять, коли їм пишуть. Це частина їхнього життя та сутності. У середині жовтня мені пощастило поспілкуватися з дівчиною, щоправда, лише у чаті Skype.

Читати далі...
Коментарі (0)

Післямова. Аарон Шварц

Йому б було 30 років. Здавалося б, розквіт життя. Ще багато сил, а попереду - багато звершень. Проте життя Аарона обірвалося в 2013 році. Інтернет-активіст, борець за свободу інформації та людина, завдяки якій у нас є CreativeCommons, RSS, Reddit, OpenLibrary тощо. Багато хто вважає, що Шварца було вбито під виглядом самогубства. Більш детально можна почитати про нього тут. А цитати, щоб зрозуміти як він думав, можна у цьому пості.

Читати далі...
Коментарі (3)

Пошук роботи S03E06

Поділ - це доволі зручне місце. Транспортна розв’язка, метро, історичний подих старого міста та інші плюси. Так я думав, коли їхав на співбесіду у компанію, яка виступала посередником між компаніями та кандидатами.

Читати далі...
Коментарі (5)

Вона

Вона пішла. Прокидаєшся, дивишся ще на теплу подушку, на якій останні чотири роки ви засинали поруч. Постільна білизна ще тримає її аромат, проте ти знаєш, що це вже кінець.

Машинально кличеш її за іменем, отримуючи у відповідь лише тишу. Машинально намагаєшся покласти руку на те місце, де раніше її світла голова сопіла тобі у лікоть.

Читати далі...
Коментарі (17)

Ліфт

Невеличкий твір, написаний в липні чи серпні 2014 року. Тоді я стояв перед невідомим: потрібно було залишити дім та поїхати в Естонію. Вийшло не дуже, проте це вже інша історія. Далі буде текст в тому вигляді, у якому він й був опублікований:

Читати далі...
Коментарі (7)

Пошук роботи S03E05

Наступним кроком у ймовірне нове життя став візит в офіс компанії, яка займається розробкою та підтримкою програмного продукту для готелів будь-якого розміру.

Читати далі...
Коментарі (4)

Рух у світле eFuture

Бувають такі моменти, коли громадянська позиція зустрічається у битві за підсвідомість та рішення з соціофобією та інтровертним світоглядом. Цього разу на боці других були ще додаткові фактори, проте все ж не тільки цікавість, а й думки про краще майбутнє для всіх перемогли, а тому було вирішено піти на зустріч громади (авторів петицій до Київської міської ради) з представниками влади, розробниками петицій та ідейними лідерами усього процесу.

Читати далі...
Коментарі (0)

Післямова. Денніс Рітчі

П’ять років тому, у жовтні, загинув піонер комп’ютерних технологій. Тоді, коли всі оплакували Стіва Джобса, у тінь відійшли фігури Денніса Рітчі та Джона Маккарті. І якщо Джон "всього лише" був батьком штучного інтелекту та мови програмування LISP, то Денніс створив щось більше, ніж просто образ хіпстера у водолазці.

Читати далі...
Коментарі (0)

200

Доля - справжній пазл, який складається з маленьких кривих частинок. Разом вони створюють велику картину. Скільки шматків в пазлі долі кожного з нас - питання нашого вибору. Не завжди все залежить від людини чи будь-якої іншої істоти, проте від нас залежить цілісність картини та те, як і коли покласти останній шматочок головоломки.

Читати далі...
Коментарі (0)