Makhauser's

 personal blog

Післямова. Керрі Фішер

Життя Керрі Фішер, найбільш відомої за роль принцеси Леї, обірвалося на 61-му році життя. Здавалося б, ще жити, зніматися та творити. Але буває, що у долі свої плани на нас.

Читати далі...
Коментарі (0)

Пошук роботи S03E14

Сезон без банку - не сезон. А тому, коли я ще думав щодо форми роботи у компанії з останньої серії сезону, я вирішив спробувати й такий варіант.

Читати далі...
Коментарі (0)

Пошук роботи S03E13

Як було зазначено раніше, я ходив за інерцією, адже рішення було ухвалено, залишилося очікування, хоча й доволі нервове. Тому я сходив на співбесіду у маленький центр соціологічних досліджень.

Читати далі...
Коментарі (0)

Пошук роботи S03E12

Одного разу я вже був на співбесіді в офісі, який розміщено дуже високо на рівнем міста. Тоді це був перший сезон, у мене досвіду співбесід було мало. Тоді мій рівень соціалізації був дуже низьким тощо. Кумедно, що та компанія - дочірнє підприємство поточної. А ця співбесіда стала 50 по черзі за 3 сезони.

Читати далі...
Коментарі (0)

Пошук роботи S03E11

Пригоди не закінчуються на цьому. Подальша доля знову закинула мене в район Подолу. Здавалося б, що у цьому є свій сенс та прихований сенс. Співбесіда відбулася у понеділок. Власне, тоді ж мала бути інша зустріч, але її перенесли на вівторок. Але про ту зустріч я розповім не у 12 серії, а вже в останній, бо це має свій сенс.

Читати далі...
Коментарі (0)

Пошук роботи S03E10

Інколи, коли вже хочеться відпочинку та стабільності, тебе знову й знову кличуть пригоди. На цей раз стежинка довела мене до ще одного рекрутера, який шукав фахівців методом рандомного пошуку.

Читати далі...
Коментарі (0)

Пошук роботи S03E09

Наступна співбесіда відбулася в офісі одного з операторів стільникового зв’язку. Спочатку я думав вказати у резюме, яке інколи навіть треба підлаштовувати під роботодавця, лише номери інших 2 операторів України + один номер польського Virgin, проте вирішив облишити цей тролінґ на користь можливого отримання роботи.

Читати далі...
Коментарі (0)

YСCID Strikes Back

Якихось 5 років тому я почав перекладати одну стару книгу Пітера Чейні, яку випадково знайшов на полиці. Готова вже була ціла глава, а потім викладачка англійської мови, про яку я вже згадував влітку, взяла її почитати. А потім її звільнили (чи сама пішла, не має значення), тому книгу мені ніхто не повернув. А старе ж було видання, сумно, як то кажуть.

Читати далі...
Коментарі (0)

Пошук роботи S03E08

Наступна співбесіда за часом була тоді ж, коли й переписка зі спеціалістом відділу HR попередньої. І якщо в першому випадку працювати довелося б на Кловському узвозі, то тепер - у самісінькому серці Оболоні, майже на березі Дніпра.

Читати далі...
Коментарі (0)

Пошук роботи S03E07

Все знову почалося з резюме. Дівчата люблять, коли їм пишуть. Це частина їхнього життя та сутності. У середині жовтня мені пощастило поспілкуватися з дівчиною, щоправда, лише у чаті Skype.

Читати далі...
Коментарі (0)

Післямова. Аарон Шварц

Йому б було 30 років. Здавалося б, розквіт життя. Ще багато сил, а попереду - багато звершень. Проте життя Аарона обірвалося в 2013 році. Інтернет-активіст, борець за свободу інформації та людина, завдяки якій у нас є CreativeCommons, RSS, Reddit, OpenLibrary тощо. Багато хто вважає, що Шварца було вбито під виглядом самогубства. Більш детально можна почитати про нього тут. А цитати, щоб зрозуміти як він думав, можна у цьому пості.

Читати далі...
Коментарі (3)

Пошук роботи S03E06

Поділ - це доволі зручне місце. Транспортна розв’язка, метро, історичний подих старого міста та інші плюси. Так я думав, коли їхав на співбесіду у компанію, яка виступала посередником між компаніями та кандидатами.

Читати далі...
Коментарі (5)

Вона

Вона пішла. Прокидаєшся, дивишся ще на теплу подушку, на якій останні чотири роки ви засинали поруч. Постільна білизна ще тримає її аромат, проте ти знаєш, що це вже кінець.

Машинально кличеш її за іменем, отримуючи у відповідь лише тишу. Машинально намагаєшся покласти руку на те місце, де раніше її світла голова сопіла тобі у лікоть.

Читати далі...
Коментарі (17)

Ліфт

Невеличкий твір, написаний в липні чи серпні 2014 року. Тоді я стояв перед невідомим: потрібно було залишити дім та поїхати в Естонію. Вийшло не дуже, проте це вже інша історія. Далі буде текст в тому вигляді, у якому він й був опублікований:

Читати далі...
Коментарі (7)

Пошук роботи S03E05

Наступним кроком у ймовірне нове життя став візит в офіс компанії, яка займається розробкою та підтримкою програмного продукту для готелів будь-якого розміру.

Читати далі...
Коментарі (4)