Makhauser's

 personal blog

Службовий девайс з’явився на світ!

Отже, народ, це сталося. Я дописав свою книгу і вона пройшла модерацію моралі, оформлення та всього іншого. Зустрічайте "Службовий девайс"


Шелест сторінок, сила кеглю, завитушки шрифтів - це ті речі, які роблять щасливими та зайнятими багатьох людей, від малечі до дорослих. Наразі я вступаю на терени авторських хвиль.


Хочу подякувати всім, хто допомагав мені у створенні та перевірці книги. Саму ідею "девайсу" придумав Олексій Ф., більше відомий як Сова. Незабаром світ побачить його книга, цікава, надихаюча та захоплива, Кінг-лайк.


Також не можу не сказати про сам сервіс "видання за вимогою" під оптимістичною назвою Простобук, тепер - Mimolet. Все швидко, дбайливо та охайно. 17 лютого я дописав книгу, в ніч на 18 доробив макет видання та намалював у GIMPі обкладинку, яка не хотіла товаришувати з pdf.


Сама книга - виклик собі. Я багато починав писати. Спочатку я використовував зошити, блокноту та книги обліку, потім - ноутбук, на якому лежать багато файлів, які у майбутньому можуть стати книгами. Більшість - новели. Я хотів "Девайс" зробити новелою, зараз поясню чому. Я чекав на те, щоб Сова закінчив свій "Кладезь безумия", адже ми планували велику спільну працю. Ми її й зараз плануємо, до речі ;D


Я почав писати та зрозумів, що треба міняти кількість букв на більшу, а слів - й ще на більшу. Спочатку я планував написати коротку оповідь, яку б надав всім через цей сайт, але веселка в одному місці була проти. Отже, ми маємо те, що маємо.


Тепер треба детальніше сказати про Mimolet . Як я вже сказав, за один день я зробив багато. Макет, обкладинку (які доволі швидко прийняв "комітет по цензурі", 18 ж я зробив замовлення, тоді й оплатив замовлення через жахливижний банк (ПриватБанк). 19 числа підтвердили, що гроші є, а книги надрукують за 3-4 дні І ось сьогодні (20 числа), надійшло листа, що можна вже моніторити на сайті Укрпошти данні про бандероль. Обіцюять "Up to 15 days", але я в Києві, видавництво, як мені відомо, теж. Тому за декілька днів я допишу цей пост із свіжими емоціями.


Отже, книги надійшли швидше, аніж очікувались. Вже в п’ятницю я отримав першу порцію щастя. Обкладинка та якість друку - на висоті, от тільки я сам помилився двічі в створенні макету, пропустивши літери через неуважність. І якщо слово "фанастичний" можна представити у вигляді суміші "фантастичного" та "фанатичного", то іншу описку упускати не можна. Прошу не звинувачувати видавництво, це не вони винні, а я. Наступного разу буду більш уважним. У виданні від Mimolet помилку вже виправив

Перший шар пакування

Другий шар пакування

Третій шар пакування

Задня сторона

Сама книга
Прокоментуйте!