Makhauser's

 personal blog

2013

Рік 2013 добігає логічного завершення, треба підбивати певні підсумки. Як би я не хотів зворотнього (ага, всі аж одразу ж повірили), це буде останній пост у цьому році. Чим запам’ятався рік? Давайте згадаємо усе у деталях.

Почалося все з посту 'Вони повертаються', що характерно для початку року. Це був останній єдиний пост у січні.

Далі було створено жартівливо-фейковий аккаунт у Твіттері, який вівся від імені Пляшки Мілевського, розкажуючи про лиху долю трьох легендарних фігур в історії "Динамо" - Сьоміна, Мілевського та Алієва. Цей акк наразі мертвий, а інтерв’ю зосталося.

Якось "пішло оте все", і за кілка днів з’явилося одразу два(!!) пости, обидвап тематично наближені до "Прихват-Банку". Ось вони: раз, два.

18 лютого, у день, коли я ще дописав першу таку собі книгу, вийшов аналітичний погляд на UAReview, доволі вже відомий сайт фейкових новин. За кілька днів я вже по пошті отримав книжки та почав дарувати їх людям. Доволі цікаві відчуття. Одна додаткова книга йшла по акції, де треба було показати своє творче бачення абстракції. У результаті переміг пан Kronos, який побачив бензопилу.

Мандри тривали далі. Уперше в житті довелося відвідати багато чудових міст. На жаль, не вдалося відвідати такий знайомий та прекрасний Львів. Почався рік мандрів з міста Харків, першої столиці УРСР. І знову було два пости, про саме місто та про можливості бюджетного перебування там. Мені сподобалося, чесно. І дякую всім, хто там зустрів та показував місто!ґ

У наступному пості йшлося про вже закриту програму Shipit, яка дозволяла отримати від Canonical диск з (Ku/Lu/Xu/Edu/U)buntu безкоштовно по пошті. Цікава думка, безперечно варта уваги була. Чисто RHELівський дистрибутив вирішив не відставати від та відкрив свій Шипіт з "рулеткою та випивоном". Що з того вийшло та які диски червоношапочки надіслали читайте тут.

Перше квітня - час для жартів, спроби для цього й були здійсненні (тут та тут (азіровкою)), а після цього йшов доволі "весняний день" 4 квітня. Чому у лапках, спитаєте? Згадуємо тут.

Важлива дата у житті даного сайту була теж у квітні - цілий рік життя цього непримітного домену.

Більше місяця я не писав нічого, аж до Дня Рушника, який відзначається на річницю смерті славетного Дугласа Адамса (автор серій "Автостопом по Галактиці" та "Дірк Джентлі")

За ними йшов ряд якихось сумно-філософських постів про буття та невизначеність (один та два та про цілковите Пакращення від Українського Медіа Холдінґу.

Пройшов деякий час, ноги протопали значну відстань по дорогах та стежинах Києва для досягнення певної мети.

Наступним був пост-пам’ять на честь одного з піонерів комп’ютерного світу. Без зайвою скромності скажу, що це - один з найбільш улюблених постів автора, інші доволі суперечливі. Ідею сумних постів підхопив наступний, про Богдана Ступку, знаменуючи рік від дня смерті Митця

'Scary Movie' - легендарне пародійне кіно, яке четвертою (у меншій мірі) та п’ятою скотилося у понуре лайно. Емоції від споглядання ЦЬОГО я написав тут.

Цьому розділу присвячено додатковий абзац. Новий проект, чергова спроба здійснити бум. І знову, поки що, провальна. Невідома Україна - це проект про Неньку, який ніхто не підтримав по країні, на жаль.

Наступним був доволі суперечливий пост про День Незалежності, не знаю навіть що змусило написати саме так його. Проте, після нього багато чого стало більш ясним та зрозумілим.

Осінь. В останню осінь уходять не лише поети, а й легендарні серіали. Так, восени не стало 'Футурами' та 'Айтішників' ('The IT Crowd").

Добре, що усе встиг подивитися до походу по турецьким горам, хоча думки були трошки песимістичні та охоплювали усі варіанти.

Надалі знову пішла якась філософська шняга =) Подивитися на неї можна тут, а вже потім було описання ситуації з черговим кандидатом на вибори.

Рік закінчувався святкуванням ювілейного віку для найкращої FPS (DooM - 20 років), переглядом та аналізом японського рімейку на класичне та легендарне німецьке кіно та даним постом. З іншого відмічу звання найкращого нового блоґу місяця на Tribuna, що каже про те, що є ще порох.

Що ж, дякую усім за цей рік, з близьким вже 2014 роком, будьте щасливі у новому році, до нових зустрічей. Будьмо!

MakhauserПрокоментуйте!