Makhauser's

 personal blog

Пошук роботи S02E02

По другій співбесіді, на жаль, менше інформації, проте також є про що подумати. Я у той час ще працював, тому продовжував пошуки кращої роботи в іншому ритмі. Багато разів змінював резюме, приводячи його до того чи іншого вигляду. Змінював дизайн, макет тощо. Й досі, певно, не дуже якісно виглядає - проте працює.

А потім одна компанія все ж відповіла мені.

Компанія: Coloris

Надійшов мені на початку грудня лист-відповідь. Дівчинка у ньому описала роботу, з чим можна і треба працювати. Там і мініАТС, і адміністрування їхньої CRM, і бла-бла-бла.

Ну а що? Гроші платять, спокійна робота. Це також важливо. Написав, що так, все ОК, можу і готовий до цього. На що отримав радісну відповідь з новим лінком.

Тести

Цей лінк відкрив мені глибини психологічного аналізу підсвідомості - порядку 200 питань про особистість. Не технічних, а саме про те, чи багато сердечних друзів, схильність до недбалості, чи часто та багато я їм тощо.

На ці питання можна дати відповідь "Так", "Ні" або "А біс його знає". Я це все зробив. Дійсно та чесно відповівши на всі питання. Звичайно, психологічні тести можна "пройти" лайфхаком, аналізуючи що саме від людини хочуть почути, проте я старався більш-менш писати чесно у рамках дослідження.

Як закінчив (приблизно хвилин 20-30) - написав рекрутеру, що власне так, все нормально, пройшов. Що було після цього? А нічого! Жодного слова. Ні "ого, я хочу від тебе дитину прямо тут і зараз", ні "пробачте, мені терміново треба бігти, будь ласка, дочекайтесь санітарів". Взагалі жодного фідбеку не було, навіть "вибачте, не вийшло" чи "все добре, давайте далі".

Тому я не знаю, що саме і як закінчилося. Отримала дівчинка листа та перевірила результати чи ні. І знаєте, це, в принципі, й не важливо.


Прокоментуйте!