Makhauser's

 personal blog

Пошук роботи S02E06

"Солідна фірма візьме в оренду діркопробивач. Власників степлерів прохання не турбувати".

Йшла середина грудня. На носі була туристична поїздка, тому я йшов на цю співбесіду розуміючи, що наступні етапи (за наявності таких) можуть бути пізніше (або ж прямо перед від’їздом).

Компанія: ILC (International Law Company)

Перше, що здивувало у цій вакансії - солідна поштова адреса HR-спеціаліста на gmail.com (і підписалася менеджером компанії з іншою назвою). Ну, можливо, не хочуть палити свій поштовий сервер, свою адресу тощо. Принаймні, так я сподівався.

Проте далі була вже пряма пропозиція по контент-менеджменту (щось на зразок триклятого SMM) + сисадмінство. На моє питання про парк машин, систем та щодо серверу, я отримав майже усе, що цікавило. Окрім серверу, бо він "вроде server 3 и то мы его больше как роутер используем".

Також дівчинка запропонувала подивитися що там й як. Ну, чого б й ні? Офіс у центрі, кілька хвилин від Майдану та Пасажу. Приїхав.

В офісі

Офіс знаходиться в типовій сталінці. Я бував в таких раніше. Більше того, першу частину життя провів саме у подібній, хоча тоді, коли будувалася та, у якій жив я та попередні покоління, це було майже за містом. А тепер - центр, історичне місце біла станції метро "Львівська брама".

Але я відволікся трохи. Офіс. Сталінка. Зустрічає приємна дівчина, посміхається та пропонує роздягнутися (на жаль, не повністю). Знімаю куртку, вішаю її та йду у кімнату чекати на свою співрозмовницю-кадровика.

Прийшла ще одна юна дівчинка. Перед співбесідою я знайшов її світлини в Тенетах, як і сторінку у Вконтакті (слава соціальному ексгібіціонізму). Взнав, що вона молодша за мене на кілька років. Та й нічогенька така.

Саму співбесіду пам’ятаю погано. Лише пам’ятаю, що принципово невірно зробив наголос у фразі "по договору" (Для чого та чому? А тому що припікало від кількох помилок в повідомленнях зі сторони HR (наприклад, "по-этому"). Також дівчинка наголосила увагу, що вони працювали з невисоким чоловіком на ім’я Володимир (Зеленським, а не Ульяновим). А тепер працюють з ще більш успішними та крутими чуваками в області кіноіндустрії.

Потім вона (анонімність, ніяких імен) мені сказала, що якщо усе файно, то другий етап співбесіди буде нагадувати бій якусь аркаду з SMD чи NES: співбесіда з Big Boss-ом, який "доволі успішний чоловік, який у житті досяг усього і цього ж вимагає від усіх".

Власне, не вдалося мені побачити цього Аполлона, Геракла та Чака Норріса - не пройшов я кастинг на роль вірного посіпаки Бетмена.

Що ж, лиха доля завела мене ще далі, проте це вже інша історія.


Прокоментуйте!