Makhauser's

 personal blog

Роздача піратських скарбів

На мене чекала досить тривала поїздка за межі України. Щоб не було напрочуд сумно, я вирішив взяти частину файлів з Тенет. Так-так, пират-одинак, який не знає слів кохання та любові. Плавали.

Одразу хочеться зазначити, що протокол BitTorrent не можна назвати нелегальним. Так, наприклад, багато розробників операційних систем дають торрент-файли на образи дистрибутивів, це нормально.

Навіть не всі правовласники проти такого розповсюдження. Доведена до абсурду копірастія - це доволі цікаве питання, якому можна присвятити окремий пост, наразі ми не про це. Досить вдало про нелегальне завантаження контенту було в South Park (серія Christian Rock Hard).

Одного дня мені прийшов іменний лист від провайдера, що з моєї IP-адреси (а у мене, до речі, не Static IP) йде дуже люте та нищівне правопорушення, адже я завантажую та роздаю кіно 90х. Можна уявити як постраждала компанія Paramount, інтереси якої представляла IP-Echelon.

Також провайдер написав повну назву файлу та типу файлу, форварднув листа з частиною лоґу з копроматом та настійно попрохав прибрати з роздачі файл.

Власне, про що це свідчить? Копірастія працює, більше європейських норм. До суворих методів деяких країн ЄС ще не дійшло, але be aware, як то кажуть.

FYI. Також можете ознайомитися з кінофільмом про найвідоміший торрент-трекер.
Прокоментуйте!