Makhauser's

 personal blog

Пошук роботи S02E16.3

Для того, щоб усе почалося, мені необхідно було надіслати багато сканів документів та ще й зробити світлину для перепустки. Власне, потім її втратили HRівці, проте у мене залишилася копія.

Світлини я зробив, скани надіслав. Дівчинка на листа не відповіла, тому я вже було подумав, що не надійшло, адже лист великий. Може, їхній поштовий сервер не пропускає стільки, не знаю. Тому я запитав про це її напряму, але отримав відповідь, що все ОК.

Оскільки по факту це було "десятою серією", то я шукав роботу й далі, хоча й очікуючи на рішення воєводства.

Пройшов місяць. Листа не було. Я написав дівчинці питання щодо статусу, але отримав автоматичну відповідь про те, що вона звільнилася.

Проте спеціласт з HR залишила контакти своїх колег. Одна з них - та сама, яка телефонувала мені першою. Їй і написав. Відповіді не було. Тому я знайшов її у єдиній соціальній мережі, у якій дівчатка пишуть першими. На щастя, LinkedIn подарував преміум-акаунт на місяць (хоча все одно вимагав картку для автоматичного списання на наступні місяці. Це так мило). Вказав ту, на якій і кошті майже нема, про всяк випадок.

Написав їй повідомлення - ніц. Написав іншому колезі, який був вказаний особою, що займається візовими питаннями - ніц. Тоді я зібрав волю у кулак та подзвонив їм. Добре, що було 50 хвилин на місяць безкоштовних.

На номер робочий дівчинка відповіла, сказала, що її колега хворий і буде "в понеділок". Ну, добре. Його номеру не було, тому в понеділок подзвонив одразу у приймальну.

Там відповіли польською, проте потім перейшли на англійську (мені у той момент було зручніше та швидше орієнтуватися саме цією мовою). Дівчинки настільки це запам'ятали, що коли я приїхав, всім казали, що я польську не розумію. Лол.

Отже, запитав я чолов'ягу про своє та рідне. Він сказав, що "завтра збирався піти". Цікаво, це завтра було б у будь-який день дзвінка? І таки ж надіслав він мені. Надійшло наприкінці того ж тижня.

А далі що? Візовий центр, кордон (на якому я загубив дозвіл на працевлаштування), Лодзь. Мені казали, що думали, що й не буде вже мене. А хтось сказав, що навпаки, чекав пізніше.

Власне, так. На цьому офіційну частину Другого сезону завершено. Будуть підсумки. Будуть думки. Будуть аргументи за Третій сезон. Проте він - це вже інша історія.


Прокоментуйте!