Makhauser's

 personal blog

451 градус Океанії

Ласкаво просимо у КНДР, панове. Сьогодні Рада у черговий раз довела народові, країні та світу, що їй трошки начхати на свободу вираження власної позиції, на свободу слова та на звичайні людські права. Дружній привіт від північних та північно-східних сусідів.

Ви тільки уявіть - потрапити у затор тепер стало кримінальною справою для тих, хто виражає свою позицію, адже є такий закон. Тепер вже обов’язково ідентифікують людину за номером телефону (та й на Інтернет розповсюджується), адже є такий закон. Тепер треба посміхатися та не виражати свою позицію щодо деяких індивідуальностей, адже є такий закон. Хоча, тут є певні винятки, адже губернатори деяких областей можуть спокійно поливати брудом опонентів, хамити жінкам та одноманітно реагувати на будь-яку критику - матом.

Будь-які слова зайві, Бацька вже не буде почуватися самотнім європейським диктатором. При всіх параметрах, більша частина РФ знаходиться в Азії, а у Європі, окрім вусатого білоруського лідера, існує ще одна сила, яка приймає нерівноцінний бюджет і застосовує силу проти своїх громадян. Нічогенькі такі у нас слуги народу, певно вже Міністерство Любові відкривають.
Прокоментуйте!