Makhauser's

 personal blog

Пошук роботи S02E16.1

Все почалося з простого моніторингу сайтів з вакансіями та випадковим знаходженням її. Потрібно було для вакансії знати UNIX-based ОС, мережі, залізо та інше. Ну, і якусь з іноземних мов. Оскільки це була Польща, то потрібно було знати іноземну мову саме для неї. Звичайно, ні українська, ні російська не підійшли б (хоча російськомовна підтримка тут й досі присутня, для інших проектів). Отже, надіслав резюме та й продовжував шукати далі. Це був січень 2016 року.

Сиджу я собі вдома, нікого особливо не чіпаю, п'ю каву та думку гадаю про вічне та тимчасове. Зненацька дзвонить телефон. Проте сповіщення надходило від Viber. І номер якийсь короткий був, проте за кодом країни (після нулів) можна було встановити, що дзвонили з Польщі.

А дзвінок був від дівчинки. Вона дзвонила та питала чи шукаю я ще пригод на дупу у Польщі роботу. Відповів, що так. Трошки розказав про бекґраунд, трошки про себе. Вона послухала мене та вирішила, що так, можна назначити співбесіду. Після цього вона мені надіслала листа з датою та часом інтерв'ю.

І цей день згодом настав. Мені знову задзвонили на Viber. Експериментальним шляхом було встановлено, що так трапляється, коли вони дзвонять на номер, який прив'язаний до вайберу. Після невдалої спроби подзвонити на скайп, вони зателефонували на інший номер з резюме. Саме тому ліпше давати 2-3 номери. Це так, у якості поради.

Отже, подзвонили мені вони на інший номер - і почалося. Питали багацько чого. Розмова тривала хвилин 50. Були питання й про UNIX (здебільшого - bash), й про Windows (в тому числі й Server), і про залізо, й про порти, DNS, DHCP усілякі та таке інше. Деякі терміни мені були не дуже звичними, бо не звик вживати їх англійською. Наприклад, 'hot swap', яку я чув від співрозмовників (так, вдвох сиділи та питали, другий - фоном) як 'hot spot', але це таке.

Наприкінці розмови спитали про хобі, чи можу не спати протягом ночі (нічні зміни, саме так) тощо. Обіцяли відповісти та надати фідбек протягом тижня. Тиждень пройшов, відповіді не було. Я вже було змирився, проте листа в HR написав. І відповідь не забарилася…


Прокоментуйте!