Makhauser's

 personal blog

Космічні мандри

Не часто я пишу огляди на культурні плоди діяльності людей, проте іноді без цього неможливо. Блукаючи Тенетами, натрапив тут на один шедевр.

Ззовні може здатися, що сценарист та Льоня Черновецький користуються послугами одного й того ж продавця, проте у пана Леоніда просто такий публічний образ, під маскою якого він нагнув багацько людей, що Сам Мавровді знімає шапку (не так, як Гарант).

Якщо придивитися на кадри цього мультиплікаційного дива, то стає зрозумілі приховані мотиви автора, який створив даний продукт ще у роки СРСР та навіть при дорогому Л.І.Брєжнєві.

Цілуючи в ясна сценариста "Klaabu Kosmoses", мультиплікатори взялися за справу. Не знаю, що змусило зробити головним героєм яйце з двома вантузами на голові, проте саме цього борця за справедливість та свободу світу маленьких довгоносиків, які плюються полуницею та іншими продуктами харчування. Не знаю, що їх змусило зробити собаку, чия сеча спочатку вбиває рослину, а потім, навіть гірше (але не будемо спойлери писати). Варто для перегляду у компанії адже колективні галюцинації викликають не такі емоції, як думки, що те, що ви зараз побачили - дійсно те, що відбувалося к головах режисера, сценариста та художників.

Від себе додам, що все ж таки там є прихований сенс, а естонці такі вміють робити казна-що з казна-чого (IMBb 7.6, на хвилинку). Просимо до перегляду:

Прокоментуйте!