Makhauser's

 personal blog

Ненависть!

Сьогодні сталася дійсно дуже і дуже приємна подія у СНД, адже близько 12 години за Києвом (ЕЕТ) впали двері клітки з хом’ячками молодого хлопця на ім’я Павло, випускаючи сотні тисяч лемінгів назовні.

Контахтіг, як соціальна мережа для осіб з мозком третього сорту, соціально залежних від фалометрії, лайкофілії (написав на стіні - постав сам собі лайк, це ж йобаний піздец очевидно) та котиків, від опитувань, абсолютної відмови від пунктуації (та відрази від того, коли її використовують). Також у них присутня щира віра в апперкейс та його неймовірну силу.


Близько 4 годин більшість молодого населення СНД страждала анальними болями від того, що "злий Паша" не дає слухати музику, спілкуватися, грати у "Ферму", готуватися до іспитів (!!!) та жити (!!!!). Серед російських трендів, #ВключиВконтактеДуров швидко посів переконливе перше місце. Україну, на щастя, не так сильно зачепило. Як так можна - я не доганяю. Не вистачає слів від морального та інтелектуального занепаду.


Далі просто представлю до вашої уваги деякі випадки, коли нічого не допоможе + бонус від самого Павліка Дурова.


Звичайно, знайшлося місце й для гумору правдивого аналізу ситуації:


Якось так. Живіть, люди, а не добровільно вішайте на себе окови соцмереж, життя - класна річ. Та навіть послухайте вашого Лідера, Володаря та Повелителя: читайте більше
Прокоментуйте!