Makhauser's

 personal blog

Пост про рушники, книги та море

Іноді треба змушувати себе писати. Через силу, через лінь, але треба. Це необхідно для тог, щоб відволікатись від одноманітної сірості буднів.

Цей пост, як і його попередник, не несе інформативного навантаження, це знову пустобалаканинні розсуди.


Прийшло літо, а це значить, що треба знову брати книгу Адамса та читати його. Ні, Адамса можна читати й у іншу пору року, але так складається, що саме влітку випадає нагода користуватися умінням читати по відношенню до цієї книги.


Адамс вмів захопити, вміє занурити читача у атмосферу своїх шедеврів. Ми разом із його героями вставляємо у вухо рибу та носимо за собою рушник.


Я сподіваюся, що Дуглас знову зможе надати життєвих ресурсів для написання чогось нового, свого. Наразі якось мені сумнувато за те, що ні до чого нема натхнення, хисту а бажання. Певно, що криза середнього віку для відлюдників наступає раніше, хтозна.


У п’ятниці, на жаль (чи на щастя), я залишаю місто та вперше у житті відвідаю "перлину у моря", як співають у тій пісні - Одесу. Не дуже люблю море, але місто гумористів (чи "юмогістов"?) відвідати слід.


У цьому році вже випала нагода відвідати кілька міст, у яких раніше не був: Харків, Полтава (та Диканька), Тернопіль. Ось і Одеса приєднається. Але я б ще повернувся кудись з вищенаведених міст. Сподіваюся, що вийде, адже був там досить мало
Прокоментуйте!