Makhauser's

 personal blog

Великий Брат

Рідко я пишу про поточне в Україні, проте наразі випала нагода розім’яти кісточки пальців, постукуючи у такт ритму блюзу тендітних шльондр, які пропонують парфуми з "Глобусу".

Аж доки ми з вами намагаємось зрозуміти попередню фразу, я почну з того, що всім відомо: продаж Українського Медіа Холдінґу (УМХ) свідомому громадянину країни, у якій "Покращення життя вже сьогодні" настало, та сама людина, для якої Україна і все таке інше.

Все було представлено як раптовий, навіть "ВНЄЗАПНИЙ" факт, хоча заздалегідь всі користувачі найбільших та найпопулярніших ресурсів країни побачили табличку, яка спонукала погодитись із новими правилами для Футбол.UA та iSport. Цікавенька річ, скажу я.

Щось мені підказало, що більшість не читала ці правила та погодилась із ними навмання, навівши курсор на "Кнопку Згоди". Люди-люди, але давайте подивимось на правила:

п.7. Владелец имеет право передать персональные данные, базу персональных данных, в которую включены персональные данные Пользователя, полностью или частично любым третьим лицам без уведомления об этом Пользователя в следующих случаях: лицам, в ведение, владение или собственность которых передан Сервис; лицам, являющимися связанными / аффилированными с Владельцем; новому владельцу и/или владельцам Сервиса для обработки в целях, предусмотренных настоящим Соглашением; другим пользователям Сервисов (как физическим, так и юридическим лицам), если на Сервисе предусмотрен соответствующий функционал.

Нічогеньке таке палєво, так?

Можете вважати мене параноїком, шизофреніком чи наляканим боягузом, мені байдуже, я просто висвітлюю факти. Я не кажу, що Регіони будуть моніторити Тенети, збирати інформацію про тих, хто погодився з новим ToS для своєї вигоди, але знайте, що оруелівська тематика все частіше випливає назовні.

Від себе я можу порадити не зв’язуватись з проектами УМХ та уникати будь-якого розкриття персональних даних в Інтернеті. Я не погоджуюсь з правилами від Влади, і Вам радити не збираюсь. Краще завести власний сайт.
Прокоментуйте!