Makhauser's

 personal blog

Дуже сумне кіно

Нещодавно трапилася нагода подивитися п’яту частину відомої пародії Scary Movie. Наразі є думка описати свої враження. Обережно, за катом - спойлер сюжету та власний погляд.


Насправді, я трошки збрехав. Для того, щоб відкрити зміст сюжету, цей сюжет має існувати. Що ж, почнемо по черзі.


Переважна більшість любила гумор перших двох частин. Так, він був чимось вульгарним, але подавався під дійсно елегантним соусом. Там показувалися цікаві пародії на популярні фільми, чимось висміювали непрохідні моменти у сценаріях жахів. Це були справжні шедеври.


Третя частина була першою, яку я побачив повністю. Що ж, вона, певно, що найбільш прийнятна для домашнього сімейного перегляду. Думки про псування тістечок вже почали надходити.


Певно, що торти ці надіслали Укрпоштою, адже ДСК 4 вийшло таким, що хай йому грець. Тяжкі подихи супроводжували в останній, як здавалося тоді, шлях. Але знайшовся некрофіл-генетик, який оживив серію. При цьому він переплутав місцями дупу та голову. Певно, що й собі. Так з’явився Scary Movie V.


Цього разу під удар під зливу відходів потрапили Inception, Black Swan, Paranormal Activity та здоровий глузд. Навіть стариган Холмс би шукав гумор у цій частині не одну книгу. Справа в тому, що його, як і сюжет, забули додати у фільм. Скажете, що там є сюжетна лінія, багата на тупі вульгарні жарти для дегенератів шести років та переповнення сценами з "Тома та Джеррі"? Ануйбіс, так, щось там є, але по завершенню перегляду виникають думки, пов’язані з благочинністю. Треба щось сценаристами покласти у голову, щоб протягу не було.


Отже, Дуже страше кіно відійшло у минуле, наразі ставлю п’ятій частині 1 бал зі ста. Так, я трошки округляю, адже 0.4 я даю за Назву, 0.05 - за спробу знайти жарт, 0.04 - "за кілька хвилин Шина (перші хвилини навіть дали надію) та все інше" та ще 0.01 як аванс та прохання не знімати Scary Movie VI

Прокоментуйте!