Makhauser's

 personal blog

Кожен щось має

І дійсно так, коли інші мають покращення та кладуть на українські сподівання велику йолку, інші - мають мету. Саме про них піде мова у цьому пості.

Доволі важко писати сумні та очевидні речі про Литву, Гаранта та Майдан, тому треба відволікти себе іншим

Сьогодні випала нагода поспілкуватися з агітаторами від політичної партії "Ми Маємо Мету". Певно, що читач помітив, що абревіатура партії - МММ, і він не помилився. Це дійсно МММ, той самий.

Сірьожа Мавроді представив в окрузі себе у ролі кандидата Олександра Рибалка, головна мета якого - "полностью списать населению все банковские долги по кредитам, поскольку банки - грабители, и вообще всё в целом глубоко несправедливо". Ви ще тут? Айда голосувати за МММ та брати кредити на багато мільйонів!!! Увага, ніколи цього не робіть, це я так жартую.

Окрім припахання молодих дітей (16-18 років на вигляд), які ходять по домівках з метою поширення вірусу МММ, стоять вже куби та ті ж діти на вулиці.

Прийшли такі й до мене. Привітавшись дали папірець з величезною програмою на 1 короткий пункт та інший, номіналом у 100 Мавро, який можна обміняти на "реальні гроші," і "это не развод!" ©

Перш ніж глянути на папірець, я подумки шукав биту, адже вирішив, що це сектанти. Виявилося, що все гірше, але мене було не спинити. Не в плані бити, а в плані отримати кілька хвилин позитиву. Кажу: "О, а я десь його бачив. Здається, цього чувака судили" Діти не знали що сказати, тому я допоміг: "А що, Сірьожка тепер у політику пішов?". На що дівчинка сказала: "Эээ, наверное". Для того, щоб "обміняти Мавро на гроші" ©, треба дати номер телефону та ПІБ. Телефон дав діючий, але такий, який я давно не вмикав. ПІБ згенерувався рандомно, вже ж вибачте, не хочу давати Мавроді свої дані

Ось такий ось "букс на дім", там теж любить Сірьожа з’являтися.

mmm
Прокоментуйте!