Makhauser's

 personal blog

Батя, я старався!

"А мене тут Вітька у гості кличе. Можна погуляти?". Щось таке. Гуляти, справді, є де. Багато місця, багато вбитої природи, багато пафосу та параної


Все починається з великого затору на виїзді з Києва. Що ж це таке? Вітька звав персонально, а тут - на тобі, їх теж. Хто на велосипедах, хто пішки, хто на автомобілях чи інших ТЗ, проте всім кортить побачити золотий унітаз, кораблик та пику Яника на горілці. Як і побігати по полю із кодовою назвою "пєньочкі".


Власне, проффесорська халупка знаходиться далеченько. Проїхати до села, вийти на зупинці, прошкандибати повз знаки, які застерігають про обмеження руху тим, хто не має жодного відношення до Київської ГАЕС, йти, йти, йти. Близько години займає дорога, якщо йти повз файний паркан до іншого входу.


Людей багато. Наче "Вокзальна" у кращі часи у годину пік, проте людей ще більше. Добре, що на величезній території Межигір’я майже не помітно, що їх тут сила-силенна. Коментують приблизно однаково. Одні цікавляться станом здоров’я екс-гаранта, коли він бачить цих "плєбєєв" у "себе" вдома. Інші просто дістають різні девайси та знімають на пам’ять. Дехто займається пошуками пеньків Яника. На жаль, сьогодні все не встиг, до цього музею треба їздити не 1 раз.


Інше здивування людей можна вилити в 1 фразу: "Піздєц, нахєра йому стільки?". Її задавала переважна більшість, інтерпретуючи під власні мовні звички. Йдемо далі


Тут нам й альтанка зі столом та люстрою, тут нам й пам’ятники голим дівчатам та Посейдону, тут поля для гольфу (болото, шлак), тут багато чого. Телефон знайшов закриту мережу, назву точно не скажу, але з неї зрозуміло, що вона управляє світлом Зажир’я екс-преза. Ах, так. Також багато берізок (Вовка подарував?) та ялинок йолок.Всередину халуп не пускають, звичайно, щоб не були яниками. Проте, таки можна розгледіти багато чого цікавого. Хтозна, може Яник десь там ховається?..


Цілком культурно організовано, вишукано й досі безкоштовно. Якщо зробити з нього якесь Лєдніце чи якийсь Версаль та брати кошти за візити (робити магніти, туристичні марки, тарілки та листівки), возити вибагливих європейських та американських пенсіонерів, то профіт буде великий. Власне, я б ще раз туди поїхав.


На жаль, не усі світлини можна помістити в одному пості - це буде тупо, тому решту можна знайти тут
Прокоментуйте!