Makhauser's

 personal blog

Чим Макх та Како схожі?

Вітаю. Ото нещодавно у макітру прийшла думка порівняти себе з улюбленим монстром, який стабільно за має чинне місце на моїй аватарі. А спільні риси дійсно існують.


cacodemon.gif Какодемон - один з ворогів у фантастичній грі в жанрі шутеру (стрілялки) від першої особи DooM (1 та 2, третю частину ігнорую через те, що це вже інша гра, аніж Дум, на превеликий жаль). Питання, можливо, хвилювало багацько люду, а тепер дійшло й до мене.


Я тут виділив кілька пунктів, може навіть їх більше, не знаю:

  1. Како мало спить. Точніше, він не спить й зовсім. Кількість годин на сон у мене також обмежена невеличкими числами, через те й червоні очі (під колір тіла Како).
  2. У Како - одне око. Мій нинішній стан здоров’я каже, що в мене воно теж одне, хоча наявність другого ока підтверджена. Просто воно майже не бачить, тому активну функцію світосприйняття виконує лише половина з наявних та доступних органів зору
  3. Како любить DooM, а також Думерів та Думерш. Можливо, що й грати з Думерами жіночого полу та програвати їм. Щось таки спільне є. Хоча знайти йому таких набагато легше

Оскільки не було поступ на перше квітня, то буде сьогодні (минулого року було аж два). Кохайтеся, любіть, жартуйте, коментуйте та живіть! Будьмо!
Прокоментуйте!