Makhauser's

 personal blog

Квартет Верховної зРади

Наразі маємо пост про остогидле усім - політику. Вибору ж незабаром та такі справи. Якщо не хочете травити мозок цим гімном, то й не треба, це нормально та адекватно.

Сьогодні я у черговий раз наткнувся у поштовій скрині (фізичній_ чергові газети, брошури та різний мотлох про те, як кандидат А - просто красень, недолюстрована Венера Мілоська з яйцями чоловічої статі, які всі інші - покидьки, а особливо - головний конкурент. Також про фантастичні курси іноземних валют, безвізовий режим з Європою тільки-но поставиш галочку за умовного кандидата Яцетимоляшкибока. Усі ці газети, плакати та безліч іншого марнотратства у період військової агресії неспокійних сусідів - це величезний плювок в Україну. І так роблять всі: влада та опозиція. І не важливо, хто на якому стільці протирає штани зараз, доданки якщо переставити, то нічого особливо не зміниться. Як у старій байки, де звірі мінялися позиціями, але ніяк не могли зіграти бодай щось нормальне.

Якось навіть не знаєш й за кого голосувати, забагато кандидатур "проти". Тут і "Самопоміч" Садового, і уся шваль колишньої влади, і звичний набор з Юль та Ляшків.

proty_sadovogo_d731a

Можна багато казати про оновлення влади, заміну старих на нових та таке інше, проте чим деякі нові краще? Так, на вибори йдуть активісти, журналісти, військові та інші. Йдуть й айтішники, деякі навіть цілком адекватно бачать ситуацію, проте знаходяться у списках нижче за тих, кого ніколи за жодних обставин, на мою думку, допускати не можна.

З деяких військових піар зробив ледь не кумира більшості. Певно, справа у масках. З коміксів та фільмів з мультфільмами ми спостерігали за усілякими "спайдерменами", "бетменами" та "V". Маска - символ таємності та притягує, ніби ти не зруйнував щойно половину міста, а врятував іншу. Наприклад, я особисто знаю деяких бійців "Донбасу" й повірю їм, адже знаю як людей порядних та чесних, аніж стрьомному типу із загадковим минулим та теперішнім. І там є чому вірити. І від цього стає сумно від рейтинга Грішина та його партії Садового. Але то таке, кожен сам робить свій вибір. І якщо демократичним шляхом прийдуть усілякі ківалови, тігіпки та грішини, то що ж, певно, заслужили та щось це й означає.

Але ніколи не можна забувати про Майдан як метод, Майдан як засіб та Майдан як життя. Бережіть себе, голосуйте по розуму та совісті та бережіть себе. Слава Україні
Прокоментуйте!