Makhauser's

 personal blog

10 та 1

У такі важливі та визначні дні для країни неможливо не пам’ятати людей, їхні вчинки, звершення та досягнення. Вже пройшов рік з найважливішої події в історії сучасної України, яка досі триває. Певно, що за дещо з цього треба дякувати та "дякувати" сусіднього "царь-батюшку" та його посіпаку-шапкокрада. Але все по черзі


У часи Помаранчевого Майдану все здавалося якимось меланхолічним, дитячим, кольоровим та добрим. Шляхетним та цікавим. Більше того, в принципі це й було дитинство. Для когось - більшої міри, для когось - ні. Проте, якщо порівнювати з тим, що відбулося потім, це дійсно було більше схоже на красиву казку зі щасливим кінцем. Мов, злодія покарано, добро перемагає, любі друзі отримали по любе "саме не хочу".


Пройшов час, влада, що здобула перемогу, втратила свою чинність, як і довіру, тому лідером став той самий Злодій, якого перемогли. Став та пообіцяв, що більше Майданів не буде. Ха-ха-ха. Не пройшло багато часу - люди вийшли на центральну площу через ідіотський податковий кодекс. Тоді все швидко зійшло нанівець, а ми стали свідками визначною для майбутнього фрази про "палаткі пікетувальників" та "новорічну ...йолку".


Взагалі, Майдан же був ще майже на межі СРСР та незалежності, потім були акції проти Леоніда Кучми, ще почалися на старому варіанті площі, потім - Помаранчева революція, Податковий. Про маленькі й не кажемо, проте це місце стало дійсно важливим для вираження думок та ідей. І настав рік 2013...


Рік, який змінив Україну. Рік, який назавжди запам’ятається як початок Незалежності України. Не територіальної, конституційної або державної. У першу чергу, це була, є й буде незалежність свідомості. Пройшло очищення. На жаль, дуже криваве, жорстоке та болісне. На жаль, біль та смерті тривають, проте процес вже запущено. Україна увійшла у новий світ. Свідомість борців довела, що нав’язані радянським сифілісом мозку не такі значущі й що навіть великі монументи відчувають на собі просту дію фізичних законів. Та законів змін.


Слава Україні, Героям слава та вічна пам’ять тим, хто віддав життя за Україну. Славімо Україну.

А також радий нагадати тим, хто при владі, що Майдан все бачить. І не вибачить...
Прокоментуйте!