Makhauser's

 personal blog

"Где мои 17 лет?"

Цитата Висоцького наведена не просто так. Не через спогади про ті часи, коли динозаври використовували міську телефону лінію для завантаження флеш-мульта про Масяню, Infostore ще не закрили, а Павлік Дуров ще не пройшов курс "Copy-paste for dummies", а саме про вік 17 років. І тема наболіла, знаєте. І багато хто про неї казав, але факт є фактом, мушу й я!

Джен Фіхтер засудили на 22 роки. Не знаючи історії, припустимо, ви читаєте це через певний час, коли ця новина застаріла і, маю надію, Дженніфер на волі, що спадає перше на думку? 21 рік маніяку Брейвіку, який влаштував криваву бойню та вбив майже сотню людей, навіть дітей? Армін Майвес, який за добровільної згоди Брандеса вбив того і з’їв (але його засудили на довічне)? А може ви вважаєте, що вона корупціонерка, яка привласнила золотовалютний резерв Нікарагуа? А ось ні. Де там... Все набагато сумніше.

Судова система США, звичайно, в цілому своєму розумінні адекватна. Якщо не згадувати про місто Морлоу з "Траси 60". Проте, там виникають деякі дуже й дуже тупі речі. Так сталося й цього разу. Флорида, якщо навіть подивитись на вікіпедії, це майже штат "Традиционных ценностей"™, там вік сексуальної згоди - 18 років, хоча у більшості штатів - 16 та 17. Так, Флорида - "штат пенсіонерів", але трясця, не тільки ж. І ми переходимо до головного.

teach

Жінка, доволі вродлива (на фото) за добровільної згоди декількох учнів 17 років добровільно, без примусу, кохалася з ними. Завагітніла, але зробила аборт, щоб не створювати хлопцю проблем на молоді роки. Ще раз: вчителька, молода, приваблива, проводила додаткові заняття сексуального виховання з трьома учнями 17 років, які мають на плечах голову та розум, відповідають за свої вчинки, розуміють усю серйозність, погодилися трахатися з жінкою. Багато разів. І за це їй дають 22 роки. На 1 рік більше, ніж фанатику-вбивці. За те, що кохалася з особами, які за законами більшості країн (Україна, нагадаю, також тут - у нас вік сексуальної згоди - 16) та штатів вже мають право займатися коітусом абсолютно легально. За те, що кохалася з людьми, які не зважаючи на її привабливість, можуть приймати тверезі рішення головою, а не пенісом. За те, що вчила не тільки англійської мови їх, а й життя. Саме за це сучасний суд може дати 22 роки.

Ще раз. Це не зґвалтування, насильницьке позбавлення волі чи погроза розправою, хлопці самі хотіли. Інакше б це не було таким частим явищем. Цим постом я хочу висловити чисто моральну підтримку Дженніфер. Ех, була б така вчителька у мене... Але то інша історія. Джен - мучениця кривавого режиму дебільних законів Флориди. Жертва - це вона, а не її молоді партнери. Дякую за увагу.  1. Коментарі (1):


  2. [LP]LordPro.teus · Сайт · 16.07.15

Прокоментуйте!