Пошук роботи. Частина 7. Студ-матеріали
І знову пригоди кличуть до нових відчуттів. Наскільки пам’ятаю, цю вакансію знайшов на DOU.ua, надіслав резюме через сайт компанії (так-так, багато форм, полів та питань. Питали про базове знання С++. Трошки цього мав, тому відгукнувся та отримав запрошення.
Їхати довелося довго, компанія розташована на Лівому березі Дніпра (а тоді, до речі, поступово занурювалися ми всі у 3G і в той день я спокійно зловив сигнал на мості Метро. Але не про це мова зараз.
За звичкою я приїхав раніше початку, але досить довго блукав цими вулицями малознайомого для мене берегу. Але прийшов, в принципі, вчасно. Охоронець пропустив, добіг до потрібного поверху, там весела дівчинка повідомила, що тест буде на 5 поверсі, а це - 4, що треба на 1 вище (або, що на 4, а вони - на 3, не важливо). Я посміхнувся, стримав сарказм та піднявся поверхом вище.
Там довелося трошки зачекати на якогось тіпочка у модних цього літа капцях на босу ногу, який прийшов, подивився на мене з недовірливим переляком та із сумнівом і подивом спитав мене: "Ем, студент?". На що я відповів, що у деякому роді, не вдаючись у подробиці, бо втратили б тіпочка.
Завів у кімнату, де сиділо доволі багацько дітей. Ну, як дітей? Років по 18 їм було. І я там такий, бородатий, втомлений та з термосом для кави. Сів за свій комп’ютер (ну прямо клас інформатики, чорт забирай), послухав мануал до складання тесту.
Тест складався з 2 частин. Одна з них - це створити фігуру у спеціальній програмі компанії кількома ключовими словами з теорії множин і фігурами зі стереометрії (куб, сфера, конус). Це була друга частина завдання. Першою було відповісти на тестові питання (не тільки a/b/c, а й вписати відповідь) на багацько запитань.
Все було б добре, якби питання обмежувались мовою (Visual) C++, але ж ні. Були легкі чисто з логічної точки зору питання про бінарну систему числення і про алгоритмізацію. Але були питання, які мені, наприклад, було важко згадати через брак практики. Про вектори, площу вписаного в трикутник кола, про матриці та інші теми зі школи а перших курсів вищої математики. Ну зовсім тематично, чи не так?
Я не сперечаюся, знати про це треба, вміти використовувати та розуміти, але хіба це важливо для чогось у цій компанії? Не думаю!
Оскільки навіть у цей день було кілька тестувань кандидатів, а таких днів - штук 10, то я виключно швидко оцінив свої шанси та продовжив пошуки.
Коментарі (0):