Makhauser's

 personal blog

[No spoilers] SW VII

Зараз я не буду писати багато, просто ключові моменти, думки та емоції після перегляду нового епізоду ЗВ. Незабаром напишу більше, переваривши все.

Можна сказати, що вже виникає третє покоління глядачів Саги. У кінозалі було багато дітей. У свій час було їх багато на другій та третій частинах, скоріше за все, й на 4-6 та 1, я їх дивився на касетах, тому казати не можу. І чи є шанс у Disney зробити те, що власноруч вбив Лукас мідіхлоіранами та іншим? Можливо, можливо. Зрештою, вони визначили межі канону і переважно я підтримую це рішення.

Абрамс створив кіно. Чесно скажу, могло бути й гірше, враховуючи попередній досвід. Могло бути й краще. Сподобалася стара гвардія: Форд, який й досі для мене - найкращий та найбільш улюблений актор, Мейх'ю у ролі Чубаки, "Богиня"-Лея (ох, її костюм рабині з далеких часів, ммм) та інші. От тільки "типовий діснеївський принц" у ролі антагоніста - це сміх. До того ж, ще й істеричка.

Що не дуже сподобалося? Відсутність нових ідей. Дуже багато копіпасти з класичної трилогії. При чому, з усіх трьох одночасно. Й натяк на Мос Айслі, і на Зірку Смерті. Що з 4, що з 6 епізодів, й на старця, який допомагав юним нубам стати на правильний шлях, і маленький приємний робот тощо. Багато чого, але тут без спойлерів не можна вже.

Можливо, у ЗВ є майбутнє. Можна дати компанії Disney ще один шанс. Це не некрофілія, яка була в "Термінаторі 5" з блідою тінню Шварца, стара гвардія впоралась. Форд ще може видати ту саму харизму, Лея - все та ж "Богиня". Постарішали, так. 30 років пройшло. Але як тоді, так і зараз, Хан Соло стріляв першим! Насправді, навіть тільки він і стріляв, бо Ґрідо тільки сидів та патякав.

May the Force be with you. А спойлери - тут
Прокоментуйте!