Makhauser's

 personal blog

Пошук роботи S02E04

Йшов ще грудень. Я надсилав багато резюме, трошки адаптуючи їх, вказуючи більш сильні сторони для тієї чи іншої професії. Ну, в принципі, це доволі логічно.

На один з листів мені відповіли, що були б не проти поспілкуватися. Ба, більше того, пропозиція - front-end розробка (Junior, звичайно, досвіду ж мало).

Розмова мала б бути через Skype з "начальником відділу розробки". Я перед цим пройшовся швиденько по Codecademy, Sololearn тощо, ну, щоб не зганьбитися. І у якомусь сенсі це допомогло справити непогане враження.

Компанія: Medorado

Як було встановлено до й під час розмови, головний офіс фірми розміщено у польському місті П’ясечно, що під Варшавою.

Начальник відділу був єдиним українцем у компанії. Та й взагалі, там компанія не дуже великою була: до 5-10 співробітників. Й тому вони шукали людину саме в Україні (не чисто через патріотичні переконання та "усі свої", а тому, що поляки не хотіли йти на таку зарплатню, а тому роботодавець може знайти робочу силу в інших країнах. А для України все доволі непогано.

Хоча, як виявилося згодом, зарплатня й дійсно не дуже висока. Враховуючи навіть витрати на проживання у тому ж П’ясечно, які нижчі за Варшаву, Вроцлав чи Краків. Проте, не про це зараз.

Технічна співбесіда

Доволі довга розмова була. Й про досвід для посади (вистачило навіть просто "бавився там трошки", й технічні питання з розв’язанням чи відповіддю наживо. Можна було ще дати лінк на github, хоча у мене там нема нічого підходящого.

А фірма займається розробкою на мобільні платформи за допомогою крос-платформенних засобів NodeJS. Не пам’ятаю точно, може Cordova, або що - не дуже важливо.

Частина розмови була польською мовою, бо зненацька Польща це. Та й перспектива розмови з Big Boss саме цією мовою нависала. Для цього йому потрібно було схвалити мою кандидатуру за своїми критеріями. Не хнаю, якими саме. Технічне інтерв’ю я пройшов, був готовий пахати та творити, але не сталося.

Висновки

В принципі, так. Цю вакансію я не закрив, проте отримав великий досвід спілкування з іноземною компанією, взнав деякі моменти працевлаштування в Польщі - а це допомогло у майбутньому. Тому, вважаю, що цю відмову можна занести в актив. Хоча було б цікаво спробувати.


Прокоментуйте!