Makhauser's

 personal blog

Пошук роботи S02E14

Бувають моменти, коли хочеш щось знайти про компанію, але якось це не дуже виходить. Вийшло знайти її CEO на Couchsurfing, наприклад, а ось сторінка на DOU, де я й знайшов вакансію, містила досить солідну інформацію.

Компанія: Datachar

Цимес у тому, що телефоном головного офісу був номер стільникового телефону (оператор - Lifecell), пошта також була особистою, іменною, на gmail. Проте, чому б не споробувати, адже ж Python. І не для вебу!

Отже, написав людині, у відповідь попрохали скинути кілька прикладів коду на github. Скинув, доволі цікавими здалися, тому отримав ще одне завдання.

Тоді ми перейшли на англійську, кілька поінтів до солідності компанії, лол. Завдання вирішив, повністю задокументувавши його. І настала черга останнього тесту.

На ньому мені СЕО мусив подзвонити через скайп та підключитися, щоб бачити екран. Проте через те, що Skype писали криворукі індуси з Microsoft, цього не вийшло. Тому довелося робити те саме за допомогою Hangouts. На цей раз показати вийшло, а ось зробити - ні. І у цьому була моя провина, адже я, як то кажуть, забагато думаю, а Simple is better than complex.

Власне, так. Нікого звинувачувати, проте якась дивна компанія, яка робить статистичні розрахунки, має стабільний профіт, проте навіть не має сайту чи бодай чогось, окрім "стрьомного тіпочка". У цьому випадку, думаю, мені пощастило, що не пройшов.


Прокоментуйте!