Makhauser's

 personal blog

Your English is so funny, %username%

Колись дуже давно я писав короткий огляд свого першого ВНЗ. Настала черга згадати одну доволі унікальну людину з другого з них.

Років 5 тому довелося зустріти унікального викладача. Скажімо, Жанну. Це ім'я їй підходить. Професіонал, яких мало. Відчайдушний борець з кафедри іноземних мов.

Перед тим як розібрати плюси зустрічі з Нею, хотілося згадати й про мінус. Вона взяла почитати вже раритетну книгу Пітера Чейні "You can call it a day", яку я у той момент перекладав для себе. І так і не повернула. Ах, так, вона ще англійську не знала, проте це дрібниці.

Велика гордість Пані Ж. - її дочка. Вона, як і героїня Наталії Варлей, студентка (абітурієнтка КПІ, а це вам не просто так!) та "просто красавіца". І доця їй відверто сказала зі своєї професійної жіночої точки зору, що у питанні месенджерів оце наше IQ давно застаріло. Але нічого, користуємось й досі. Моєму UINу аськи восени буде 10 років...

Пані Ж. також чудово знається на культурі. Вона не завжди вихваляється цим, але коли хотіла допомогти порадою й настановою на навчання для того, щоб не завалити сесію, повідомила, що не якщо не навчатися, то буде як у пісні Рєпіна "Пріплилі". Якою талановитою людиною був Ілля, знаєте?

Весь англомовний геній можна виразити у кількох моментах. Перший з них - фраза "Оy, kidz, you'rzofuynnuya", що можна перекласти українською як "Ой, кідз, юрзофайня". Якщо врахувати акцент та те, яка це людина, можна зрозуміти, що пані Ж. була у захваті від кумедної ситуації. А це досить мило.

Квінтесенція буття - це наслідок зимового інциденту, у який потрапила ця Людина. Вона бігла на роботу дарувати безцінну радість вивчання англійської, проте підслизнулася на кризі.

У цей же день ваш покірний слуга Макхаузер вирішив перевірити знання бідолахи, давши їй для аналізу фразу "She had what it takes on a very big way". Цю фразу у контексті сюжету слід перекладати як "Вона була надзвичайно сексуальною", про що я й сказав Пані Ж. На це вона подивилися своїми глибокими очима, занурюючись у віддаленні куточки підсвідомості та сказала: "Мне до секса, у меня ешё лёд".

Звичайно, це не все, що було. Проте ви можете оцінити всю велич людини навіть у цьому пості.
Прокоментуйте!