Makhauser's

 personal blog

FAQ About Time Travel (2009)

На днях пощастило побачити приклад доволі непоганого кіно. "ЧаПи про продорожі у часі" - британська фантастична комедія, яка у свою чергу віддає честь "Докторові Хто" (це побачили інші, я не дивився якось), Дугласові Адамсу (ось тут - так, було), трилогії "Назад у майбутнє" та іншим. Більше того, у фільмі підібрані непогані актори, один з яких - Кріс О'Дауд, відомий, наприклад, як Рой з IT Crowd чи Шон Мерфі з "Малюка Муна" власного ж виробництва.

Головні герої фільму - Рей (майже як Рой, так) Кріса О'Дауда, Тобі (Марка Вуттон) та Піт (Дін Ленокс Келлі). Рой, якого звільняють з роботи, та Тобі, який мріє написати книгу-бестселер - справжні гіки наукової фантастики. Піт же - більш зважена та цинічна людина.

Коли друзі ввечері були у пабі, Рой там зустрічає "дівчину з майбутнього" Кейсі (Анна Фаріс), яка каже, що він стане відомим, а сама вона шукає розрив у часі. Хлопець вважає це жартом друзів, тому намагався підіграти їй.

Проте виявилось, що вона казала правду, але про це першим дізнався цинічний Піт після відвидин туалету пабу. Він перемістився у майбутнє, побачив у залі купу трупів, та й себе з бородою. З цього моменту почалося найцікавіше у сюжеті, проте без спойлерів вже не обійтися.

Фільм показує тісні переплетіння часу, іронізує над парадигмами мандрів у ньому. У ньому непогані актори, які добре підходять до своїх образів. Головний мінус (а для декого - плюс) - це те, що кіно доволі коротке. Тільки занурюєшся у нього, а вже й кінець. Проте один вечір на нього витратити можна.

Оцінка: 78/100
Прокоментуйте!