Makhauser's

 personal blog

Експерти своєї справи

У багатьох слово "медіаексперт" викликає асоціації з кремлівською пропогандистською хвойдою Толіком Ш. У мене ж вона викликає й інші, також не дуже приємні, аналогії.

Справа у тому, що вирішив оновити свій телефон, зробити такій собі подарунок. Знайшов потрібний на сайті польського магазину Mediaexpert. Замовив його об 11:39. Магазин обіцяв "вислати протягом 24 годин".

Я, наївний дурень, коли вже пройшло годин так 30 після замовлення, зайшов у те відділення, на яке замовив. Там мене спитала усміхнена дівчинка про те, чи отримав я повідомлення про надходження пакунку. Я відповів, що ні. На це мені сказали йти у дупу. Не буквально, але фактично так і було. Зіпсував собі день, курва!

Прийшов на зйомну квартиру, надіслав їм запит з питанням "Агов, а чого це ви взагалі ніц не кажете, га?", на що не отримав жодної реакції.

ЗНЕНАЦЬКА, у 6:09, тобто пройшло 42.5 години, надіслали повідомлення, що нарешті все вийшло й телефон ось-ось буде у магазині. Наступного дня, об 11:47 воно було доступне. Тобто, пройшло 72 години. І вже після цього мені радісно написали, що "шановний пан, можна забирати". Відповіли шаблоном польською, записавши лише 1 речення англійською (звертався саме цією мовою).

Окрім того, що сервіс гірший за багато українських "шарашок", так ще вони не перевірили достовірність замовлення. Тобто будь-хто може замовити будь-що, вказати будь-які контактні данні та "розіграти" людину, яка нічого не підозрює. Якось це виглядає не дуже ефективно та "експертно", хлопці.

А телефон за кращу ціну та з кращими параметрами я замовив в іншому місці. І отримав за 2 робочі доби, як і обіцяли. Ось такі в Європі експерти. Краще вже в "Розетці" замовляти...
Прокоментуйте!