Makhauser's

 personal blog

Пошук роботи. Cезон 2. Післямова

Людина - це істота, яка знаходиться у неперервному пошуку. Ми шукаємо багато чого: кохання, роботу, квартиру тощо. А головне, що ми шукаємо самих себе. І процес пошуку та знаходження - це доволі складне рівняння.

Протягом "двох сезонів" я шукав себе. Отримуючи досвід спілкування, пізнаючи себе та свої вади. На жаль, я поки не можу сказати, що знайшов для себе те місце, де комфортно. Те місце, яке дійсно пасує настрою. Навіть зараз, працюючи по контракту у міжнародній компанії та маючи можливість податися у цій компанії на більш привабливу позицію з точки зору доходу, я розумію, що все-таки це не те, чого я прагнув.

Справа не в грошах. Точніше, не зовсім у них. Бо казати, що вони не цікавлять - лицемірство. Гроші - те, що ми витрачаємо на їжу, прості та банальні комунальні послуги. На те, щоб розвиватися - також. Подорожі, книжки, тренування - це все продукти природи, отримати які легше, якщо ти маєш гроші.

Проте, якщо брати до уваги усі фактори, то фінансовий зиск відходить на другий план. Здоров'я (фізичне, психічне, моральне та, якщо вам завгодно, духовне) важливіше. Важливо бути там, де приємно. Важливо бачити знайомі місця, чути знайомі мотиви (це не означає, що я не знаю мову країни, у якій проживаю). Це все куди важливіше.

Вдома все якось здоровіше. Вдома є жага до творчості та саморозвитку. Вдома є мотивація. Вдома є Україна. І ми будемо робити її кращою.

Саме тому я завершую сезон на депресивній ноті, проте маючи життєстверджуючі нотки на третій. Я отримав великий досвід. Життєвий, робочий, ментальний. Тепер я знаю куди більше. І я готовий до нових викликів.

Дякую, що були зі мною. Залишаємось собою. Будьмо!
Прокоментуйте!