Makhauser's

 personal blog

God save us/US

Бувають такі дні, коли ліпше не прокидатися. Наприклад, сьогодні. Диявол існує у деталях, а хто ховається в символізмі? До цього найбільшою трагедією для США було одинадцяте вересня, 9/11. До нього додалося й 11/9. Чи буде це трагедією? Можливо. Хотілося б помилятися, проте щось підказує, що найцікавіше на нас ще чекає попереду. Там, за рогом.

Remember, remember the ninth of November. Це час, коли дійсно думаєш про приєднання до експедиції на Марс (мені, як фанату оригінального DooM, це ще й важливо з точки зору підтримки навичок користування бензопилкою). Це час, коли згадуєш ідіотські виступи ватного жартівника Михайла Задорнова про тупих американців. Це час, коли згадуєш ті фільми, де Трамп був камео (наприклад, "Сам удома 2") та те, яким президентом був інший актор (Рейган). А також те, що було з СРСР після правління Рейгана (нагадаю, що його президентський термін закінчився у 1989 році).

trump

На нас чекають зміни. Що це значить для України? Поки що невизначеність, бо сам Дональд ще не давав остаточного рішення щодо нашого питання, хоча й підтримував деякі вчинки галасливих сусідів. Можливо, за рік він стане так само гадити у під’їздах Брянської області, бомбити Вороніж та вимикати опалення в Іркутську. Поки що це лише гіпотези. 45-ому треба показати себе.

Але чому мені так лячно?
Прокоментуйте!