Makhauser's

 personal blog

Хома та початки аналізу

Жив собі хлопчик Хома. Молодий, імпульсивний, кмітливий. Любив він усілякі модні штуки, які, щоправда, притупляли кмітливість. Хлопчик горя не знав, аж поки не прочитав в бібліотеці, що на горі Ведван, яка височіла над його селом є скеля. Якщо туди прийти в потрібний час, то можна знайти справжній скарб.

Підійшовши до справи з неабияким ентузіазмом, Хома зібрав рюкзак та вирушив у дорогу. Йшли дні. Хлопчик підіймався все вище та вище. До скелі залишалися лічені метри, його шлях до мети майже завершено. Проте й треба зачекати ту саму мить, як сяде сонце, адже саме в той момент скарб дійсно стане скарбом, а не ярмом.

Проте слід сказати, що тут зіграла його імпульсивність. Хома не став рахувати до семи, а побіг до скарбу тоді, коли його язик казав "два", серце волало про "п’ять", а мозок мовчав. Більше Хома мозку не чув. Ніколи.

Скарб став справжнім ярмом. Інколи кажуть "ні собі, ні людям". Саме так вчинив наш локальний ХоМа - "Хостайстер" 4 роки тому. Я вже тричі писав про них, проте у річницю смерті зони .org.ua хочу написати ще раз.

Абсолютне ігнорування порад, переїзд на такий популярний протокол EPP, втрата 75% безкоштовної раніше зони .org.ua та 20% всього УАнету. Ось така ціна в імпульсивності.

Як на мене, то не дуже. Головне, що вони самі бачать цю статистику, проте ніц не роблять. Посміхаються та махають. Український доменний простір помирає.

Ось тому це так прикро.  1. Коментарі (1):


  2. Серхо · 15.11.16

Прокоментуйте!