Makhauser's

 personal blog

May the towel be with you

Майже раз на два роки (інколи - й частіше) я пишу про вбивць УАнету, а що два роки саме 25 травня я згадую важливу фігуру світової літературі для себе та особу, яка дуже вплинула на стиль мого спілкування, письма тощо - Дуґласа Адамса.

Дуґлас (або ж Дуглас) Ноель Адамс помер 11 травня 2001 року. За кілька днів після смерті автора було вирішено вшановувати його пам'ять щороку 25 травня. Це свято назвали Днем Рушника, адже саме рушник залишається незмінним атрибутом мандрівника автостопом. Саме рушником ви будете долати перешкоди на шляху з пункту A в точку B, долаючи такі неприємні місця як C, D, R та F.

Адамс залишив за собою трилогію в п'яти томах про галактичний автостоп, кілька серій Doctor Who, дві книги про Дірка Джентлі (нещодавно була екранізація на трієчку (а за якою системою - вирішувати вам) з одним з "екс-Докторів" (серію хоча б одну подивитися його) та "ось тим Фродо з LOtR та ботаном з The Faculty" Елайджею Вудом). Адамс житиме доти, доки його пам'ятають. Звичайно, тренди сучасних Тенет трошки інші, проте вірні фанати лишатимуться завжди.

Цікаво, що окрім Towel Day сьогодні святкується 40 років з дня прем'єри картини молодого ентузіаста-мрійника на ім'я Джордж Лукас. Що з цього вийшло та що з усім цим зробила студія Disney ми всі знаємо. Клятий Міккі, що ж ти робиш? А також зрозуміло, що за 2 роки Star Wars святкуватимуть свою 42-гу річницю!

Ось так ми живемо. Ґіки мають свої свята та традиції. Це не так вже й погано, якщо подумати. Культурне наслідство залишається, живе та розвивається. Любов'ю фанатів, правилом 34 та визнанням.
Прокоментуйте!