Makhauser's

 personal blog

Кавовою стежиною міста Лева

Львів — фантастичне місто з привітними та доброзичливими людьми. Тут не дивляться на те, хто Ви, якою мовою Ви спілкуєтесь, не треба вірити пропаганді російською та донецької влади. Ким би Ви не були — Львів зустріне з теплими обіймами. Нещодавно я мав нагоду знову перевірити це, і тепер я точно знаю, що не помилявся.


Видатні місця, дивовижні замки Львівщини огортають підковою славетну місцину, враження, отримані від відвідування замків в Підгірцях, Збаражі та *Олеську вражають. Та й сам Львів! Він повний музеїв, церков та просто файних будівель. Якщо ви любите раритетні фотоапарати, то однієї плівки на 36 кадрів точно не вистачить.


Тут можна віднайти цікаві підземелля, одразу коло Домініканського Собору. Дуже раджу слухати екскурсію від Литвина Богдана Богдановича. По-перше, він історик, а не юрист, бухгалтер чи різнороб, якому тиждень читали “курс молодого бійця екскурсійних баталій”. По-друге, Богдан Богданович — надзвичайно талановита людина, дуже гарно розповідає, не заснеш та не засумуєш!


Львів — це місто кави. Її смак та запах зустрічає львів’ян та туристів майже на кожній вулиці. Існують звичайні кав’ярні, але, здебільшого, у Львові лише незвичайні закладу з певною особливістю. Так, у “Жиівській кнайпі” можна торгуватися, а у автентичній “Гасовій лямпі” вам подадуть автентичне меню з автентичними назвами, у “Золотому дукаті”, який є у Києві (хоча я в столичному ніколи-то й не був) можна доторкнутися до гумової стелі, у якій видно відображення того, що відбувається в самій кав’ярні. Осьо пройдемося по декількох кав’ярнях, зробимо деякої міри віртуальний тур по деяким львівським кав’ярням, які вразили та захопили.


Почнемо з вище згаданого “Золотого дуката”. На вході Вас зустрічає лев, спуск в підвал веде у чарівний світ кави, шоколаду та штруделів. Всередині є зала з невеликим освітленням, гумовою стелею та неймовірним інтер’єром. Ціни помірні, раджу скуштувати біло-чорний шоколад, який роблять фантастично. Ціни доволі райдужні та гарні.Інший вид кавового екстріму чекає на Вас у серці Львова. Копальня кави - це цікава ідея Тут є і магазин сувенірів, і музей, і кав’ярня. На вході дадуть шолом, ліхтар, яким треба освітити дорогу собі до стола. Автентично-шахтарські коридори, копанки та рейки - дуже цікаво. Ціни дорожчі, але "на екскурсію" сходити варто.


Львів закохує в себе, змушує повертатися знову і знову. Тут - чудесні та привітні люди. Мені іноді здається, що Львів - це єдине європейське місто в Україні,
Прокоментуйте!