Makhauser's

 personal blog

Озеро

Зоря вечірня, перша, виблискує на небі,
Відбиток залишає на Світязькій воді,
А в небі, небі, небі, безмежнім Шацькім небі,
Ми бачимо відбитки, думок наших з землі...


  Доброго дня, шановна громада. Гріх не написати кілька рядків після довгої перерви. Біля украхнського кордону можна знайти файне місце - Волинь, де омивають береги великі озера. Світязь, Люцимір, Луки тощо. Місце привабливе, поруч ліс. Але, спочатку - невеличке озерце Піщане у 2х годинах від фінального пункту призначення. Невеличке, але привабливе, у якому пірс закінчується схожами, как у басейнах...

Тепер вже можна поговорити й про саме озеро Світязь...

Гіганстких розмірів озеро, хочу сказати. 9x4 км. Але, оскільки, воно не прямокутне, а посередині озера - невеличкий острів, то номінальна площа менша за 30 км2 . Світязь перетворили у море, а точніше, у морський курорт. Катамарани, трубочки із згущенним молоком, гірки, кулі... Загалну картину це псує, а у купі із постійним вітром - ще більше.

  Дуже далеко ми бачимо острів, трохи далі - берег, але досягти їх вкрай важко, бо нема транспорту, який би міг відвести до потрібного місця а цк е засмучує.

 

 

Soviet-style їдальна,в однойменному пансіонаті ("Світязь") доволі гарна. Смачне діетичне їдло. Зрештою, непогано звучить, чи не так?

 

 

 

 

А тепер трохи дивини та веселощів:

Звісно, що розетка під стелею - зручно, але виникає логічне питання: "Навіщо?". А план евакуації - правильно та законо. Але, відчуття, що поруч ходить Кеп не покидає Вас.
Прокоментуйте!