Makhauser's

 personal blog

Волонтерські будні "Евро"

Євро-2012 вже не за горами, і тому зараз інтенсивно йде набір на безкоштовну робочу силу, на волонтерську програму до Євро 2012, або Евро, як кажуть деякі журналісти.

Волонтерська програма - це великий крок, і зараз, для тих, хто не проходив ще співбесіду, я розкажу, як це робиться.

Київ, БЦ Парус, 21 поверх, хоча на першому всіх зустрічають зі списками на розстріл співбесіду, за результатами якої будемо і слідкувати.

Вас відвозять на 21ий поверх, і треба зареєструватися, для цього показавши свій паспорт. Фото 3х4 приносити не треба, на стійках стоять веб-камери. Спонсують не тільки Адідас, але ще й НР, Logitech (чия вебка і стоїть) та Майкрософт, як технічний спонсор.

Отже, кімната для співбесіди. Номер називати не буду, спеціально. Але, інтерв’ювер був такий, що, якщо йому додати років, масси тіла, бороду подовжити, як і волосся - вилитий Столлман. Але, я не про це.

Отже, співбесіда почалася із опису волонтерської програми як такої, плюси та мінуси. Дійсно, питання були, але не українською, як обіцяли на сайті UEFA, а російською. Питання про себе, про улюблену команду тощо. Потім - невеличкий текст для перекладу (з англійської мову на тему волонтерства). Не важкий, але хитродупі слова зустрічаються. Після перекладу 3-4 речень, мене спитав "Столлман" англійською, чому саме я обрав волонтерство, а потім - найсмішний випадок із життя. Багато до чого готувався ,але не до цього... Також поговорили про життя та про особливості вступу у польські ВНЗ (ця тема мене цікавить у перспективах подальшого навчання в Європеському Союзі (або - Европейському Союзі, як хто звик). Після цього мене ще раз привітали, сказали, що скажуть результати у листопаді та дали зручний блокнот із історичною довідкою. Все ж, нормально. Про питання, які були задані по спеціальності напрямку волонтерства казати не буду, бо вони були специфічні для мого напрямку. Думаю, що вони окремі для кожного.

Закінчивши в’ю, групу людей, котрі проходили у визначений час, кожен по своїй кімнаті, відвезли на перший поверх на надшвидкому ліфті поміжповерховому дротоході БЦ "Парус". 20 поверхів за 6 секунд (приблизно). Супер!

А після завершення волонтерства дадуть сертифікат про проходження, містичні сувеніри, безкоштовні обіди у день, коли треба бути волонтером (якщо буде так, як в мене, то це - full-time). Отже, короткий досвід передав, успіхів майбутнім волонтерам...
Прокоментуйте!