Makhauser's

 personal blog

Пошук роботи S03E10

Інколи, коли вже хочеться відпочинку та стабільності, тебе знову й знову кличуть пригоди. На цей раз стежинка довела мене до ще одного рекрутера, який шукав фахівців методом рандомного пошуку.

Компанія: Dovgan // МедЭксперт

Коли я зайшов на сайт агенції, то знову відчув себе десь у 2007 чи 2008: подібні інтерфейси вже тоді почали вмирати, даючи надію новим підходам до фронтенду.

Багато чого там намішали, тому я просто поїхав та послухав що вони очікують від мене. А очікували базові знання SQL (я запитав спочатку у телефонному режимі, потім вже при особистій зустрічі) про те, знання якої саме мови запитів до БД цікавить роботодавця. Дівчинка постійно казала, що запитає.

Окрім стандартного набору запитань, мені дали папірець з кількома простими задачами. Треба було від руки, ручкою втулити відповіді (тобто, команди для вибірки з БД). Я це зробив, а дівчинка обіцяла надіслати роботодавцю рішення.

Головною особливістю цього агентства можна назвати фразу "якщо я не подзвоню до вівторка (співбесіда була у п’ятницю), то можна вважати, що відмовились від кандидатури". Власне, це очевидно, проте добре, що інколи на цьому наголошують увагу.

Мені не подзвонили.


Прокоментуйте!