Makhauser's

 personal blog

Пошук роботи S03E09

Наступна співбесіда відбулася в офісі одного з операторів стільникового зв’язку. Спочатку я думав вказати у резюме, яке інколи навіть треба підлаштовувати під роботодавця, лише номери інших 2 операторів України + один номер польського Virgin, проте вирішив облишити цей тролінґ на користь можливого отримання роботи.

Компанія: Київстар

Приблизно 8:50-8:55. Ранок. До цього довелося бігти за трамваєм, бо наступний був аж за 13 хвилин і я би не встиг на співбесіду. Приїхавши трохи раніше, я зачекав та заспокоїв дихання. Ми ж спортсмени, тахікардія - це наше все.

Зайшов в приміщення та пішов до молодої дівчинки на рецепції. Можливо, ще не до кінця нормалізував дихання, проте стався наступний діалог (точне формулювання фраз я не пам’ятаю, головне - передати саму суть):

- Доброго дня, ой, ранку, мені на співбесіду на дев’яту годину

- Ээээ, ШТО?

- Доброго ранку. Мені сьогодні назначили співбесіду. На 9 ранку.

- Я Вас не понимаю!

- Мне на 9 назначили собеседование.

- Аааа.

Дали "пропуск", потім таки пройшов інтерв’ю. Під час розмови з’ясувалося, що треба буде у перспективі підтримувати VIPів (у тому числі й Олексія Мася: радіофізика та автора відомого Infostore, української банерної мережі, Mail.ua (до того, як цей поштовий сервіс перейшов до MailRu Group)).

Проте головною особою для підтримки вважався Петро Ч. - директор компанії. Більше того, необхідно було не тільки за першим "я ніц не чіпав, а воно ось так" в офісі бігти до нього та вирішувати проблему тут і зараз (співрозмовник навіть казав, що йому повідомили приємну новину: якщо він за кілька хвилин не зможе вирішити проблему, то зможе знімати серіал по типу "Пошуку роботи"), а й підтримувати пана Директора 24/7 й вдома. Тобто, якщо у нього десь у квартирі почне глючити миша чи роутер о п’ятій ранку, то треба це питання вирішувати. І швидко.

Згадуючи безсмертну "Масяню" (точніше, одну з фраз однієї конкретної серії|Директор), я думав, що навіть у результаті позитивного фідбеку, буду думати про відмову від пропозиції. До того ж, на ухвалення рішення хлопці попрохали 3 тижні.

Власне, боротьба тривала, як і пошуки.


Прокоментуйте!