Makhauser's

 personal blog

Пошук роботи S03E12

Одного разу я вже був на співбесіді в офісі, який розміщено дуже високо на рівнем міста. Тоді це був перший сезон, у мене досвіду співбесід було мало. Тоді мій рівень соціалізації був дуже низьким тощо. Кумедно, що та компанія - дочірнє підприємство поточної. А ця співбесіда стала 50 по черзі за 3 сезони.

Компанія: Ciklum

Ciklum - доволі відома компанія на ринку праці. Один з лідерів за кількістю співробітників та якістю праці, якщо вірити відгукам та статистиці. Звичайно, багато хто вказує й на гріхи, але ніхто не ідеальний.

Офіс, у якому я мав проходити співбесіду, знаходиться трошки в стороні від метро (2 кілометри - це, звичайно, мало, проте й не "дорогу перейти"), на схилі. Вже з паркувального майданчику відкривається шикарний краєвид на місто, а про останній поверх, на якому мала б пройти співбесіда, можна взагалі мовчати.

Ще до цього ми списувалися з чудовою дівчиною-рекрутером. Спочатку у скайпі, вона ставила ряд звичайних питань, а потім навіть подзвонила з порадами з приводу того, що зазвичай питають, щоб перевірити рівень англійської та чого краще не казати. І яку зарплатню можна називати (адже я озвучив доволі маленьку). Звичайні та здебільшого очевидні речі, проте було дійсно приємно.

Питання на співбесіді знову стосувалися ординарних речей, як і завжди. Проте одне питання було очевидним, я б його сам поставив, якби була така потреба. Мене запитали про вибір саме цієї професії в компанії. Адже після того, хоч і невеликого, досвіду знову "повернутися" на першу лінію підтримки - це справа дивна.

Я сказав, що хочу почати все з нуля. З чистого паперу. Повернувся "звідти", а тому можна почати нове життя. Та й думав я про те, що, можливо, все вже доволі сумно. Я очікував тоді на результати "головної співбесіди сезону", яка, як й у випадку з другим сезоном, стала ключовим елементом "сюжету".

Після цього вони мовчали. Мабуть, лише ця компанія могла "побити козирного туза", який мені випав вже за кілька днів. А чи то дійсно туз - покаже час.

Наступні дві співбесіди пройшли просто за інерцією, чисто для генерації контенту, але ж були. І про них я напишу також, закінчивши увесь сезон постом про ту компанію, у якій я зараз працюю.


Прокоментуйте!