Makhauser's

 personal blog

Не панікуй

Не панікуй, якщо не виходить. Не панікуй, якщо рухаєшся вздовж чорної смуги зебри. Не панікуй, якщо вважаєш, що на узбіччі. Не панікуй.

Сьогодні 65 років виповнилося б Дуґласу Адамсу. Чудовому письменнику, який нам подарував число 42, звичку брати з собою рушник при подорожі автостопом та не панікувати.

Життя Дуґласа обірвалося в 2001 році. Він не встиг написати ще багато шедеврів, а десятки його цитат так і не розійшлися світом. Насамперед Адамс відомий своєю "трилогією в п’яти томах" про мандрівників автостопом по Галактиці. Потім - за двома книгами про Дірка Джентлі - героя, якого в 21 сторіччі вже двічі екранізували. Також автор прописав кілька сценаріїв для серіалу Doctor Who та приклав руку до кількох інших книжок.

Автора я до цього згадував зазвичай під час святкування Дня рушника - спеціальне свято, присвячене пам’яті Дуґласа. Автор помер 11 травня, а 25 числа того ж місяця тепер усі ці роки святкується день пам’яті. Також я презентував ряд цитата Адамса, хоча, звичайно, одного чи двох постів замало.

Разом з тим хочеться ще раз подякувати авторові, він дуже сильно вплинув на моє відношення до світу, на мою писанину, навіть на світогляд.

So long and thanks for all the fish, Douglas!  1. Коментарі (1):


  2. lezel · 11.03.17

    Доброго вечора!


Прокоментуйте!