Makhauser's

 personal blog

Інститут шляхетних дівчат може пишатися

Сьогодні випала нагода та радість проїхатись на швидкісному трамваї в Києві. І сталася там доволі неординарна подія.


Сівши в трамвай я став свідком палкого монологу дівчини. На вигляд їй було років 25-26. Вона скаржилась на певного пана, який її обізвав шльондрою (розмовляла російською), та штовхнув. Це, звичайно, дуже поганий вчинок зі сторони *** (тут і далі *** буде заміняти ненормативну лайку, яку вживала дівчина, адже можуть читати діти, а потім користуватися будуть, та ну його). Далі я приведу частину діалогу її та якогось хлопця, який її втішав. Оригінальний текст, без перекладу (який, по суті, і не потрібен):

"Не, ну ***, сколько, ***, этому *** *** лет ваще?"

"24"

"24, ***? А мозгов ваще нет, тут в двадцать четыре и без мозгов, *** *** *** в рот!"

"Да успокойся, все нормально, успокойся."

Потім почалася тиради від шляхетної дівчини, яка, здається, була напідпитку.

"Ну как он меня шлюхой назвал, ***! Какая я ему, ***, шлюха? Он ***, *** *** ***. Не, 24 года, да моему ребенку 10 лет n-го числа m-го месяца будет, а он меня шлюхой назвал!" (Дату пропустив, самі розумієте).

Потім повернулися до салону та стала питати чоловіка, який сидів та нікого не чіпав. Спитала, а чи шльондра вона. Чоловік делікатно заявив, що він з Росії. Хоча вона розмовляла російською, але ж нехай.

Згодом почалися роздуми про майбутнє країни, адже яких *** понароджували тут. Ех, люди...

Звичайно, коли дівчині 30 років максимум, а дитині незабаром буде 10, то це викликає сумніви. Звичайно, що обставини можуть бути будь-якими, ми їх не знаємо. Ця історія написана виключно для інформування, вона не направлена на критику того чи іншого індивіду, хоча той, хто штовхнув жінку - справжній ***.

P.S. Багато слів "загримовані", звичайно, що здогадатися можна легко. Просто дуже не хочеться бруднити відкритою лайкою сайт, тут і Регіонів вистачає. 1. Коментарі (2):


 2. A.N.Onim · Сайт · 28.11.12

  Цікаво як все зав'язалось?;)

 3. makhauser · Сайт · 01.12.12
  A.N.Onim написав(ла):
  Цікаво як все зав'язалось?
  Читати далі...

Прокоментуйте!