Makhauser's

 personal blog

III: Помста сценаристів

Характерна особливість нових епізодів полягає у тому, що з кожним пріквелом стає дедалі гірше та сумніше. Ще більше розмов, непотрібного пафосу, комп’ютерної графіки і політоти. Ще більше того, за що можно не любити пана Джорджа. І тільки деякі речі хоч якось рятують.

Фільм показав доволі швидкий перехід Анакіна на сторону ситхів, хоча за пророцтвом він буцім-то мав "знищити ситхів та відновити баланс сили". Кволий та моторний. Ось так взяв і без вагань змінив пріоритети у кольорі світлового меча. Фе...

Більше комп’юетрізації, більше яскравих плям, менше акторів, але єдине що добре - це поки що останній фільм, у якому зіграв Крістенсен.

Також примітний епізод, який би сподобався супротивнику світу пропрієтарного ПЗ Річардові Столлману, коли (спойлер!) помирає магістр Вінду. Ну, а Вінду - як Windows, "вінда маздай" і таке інше.

Тупі та нераціональні дуелі, мямля-Вейдер, який назавжди вбив смертельну крутість оригінального великого лорда у шоломі. Ще більш тупі діалоги і "типу хвілософські цитати". Ні, це краще забути як страшний сон. Хоча тут був Чубака.

На цей я фільм я також ходив у кіно, все офіційно було, сумно все це.

Саме через Чуї та ще кілька факторів можна поставити фільмові 4 Грівуси з 10.

Усі епізоди: I II [III] IV V VI
Прокоментуйте!