Makhauser's

 personal blog

IV: Нова епоха

Нова епоха, яка почалася з 70х років 20 сторіччя. Нова епоха, яка подарувала дуже багато чого. Гарного, огидного, цікавого, сумного та нудного. "Нова надія". Таку назву можна було б дати фільмові, який вийшов після трилогії пріквелів. Надія, що буде щось добре. І воно було, хоча фільм й вийшов раніше.

Це був дуже чудовий фільм. Не тільки для свого часу, а й для усієї фантастики. Тут було все, що тоді було треба: космос, пригоди, перестрілки, злодії та відчайдушні герої

Тут був той самий Чубака, легендарний та харизматичний Хан Соло, якого зіграв неперевершений Харісон Форд, друзі-роботи, які зіграли у кожній з 6 частин, "богіня" принцеса Лея, яка майже така ж крута та приваблива як Гаєчка з "Чіпа та Дейла", справжній Дарт Вейдер та багато кого іншого. Ну, і Люк, звичайно, молодий хлопак, який мусив змінити усе.

Той самий момент, коли фільм змушує себе дивитися, переживати героям, разом із Леєю відчувати біль вад гибелі планети, на якій вона виросла, разом із Люком спостерігати за посмішкою Бена Кенобі перед тим, як той підняв меча у дуелі з Дартом та розчинився у Силі. Тоді й Сила була чимось духовним, таємничим, а не простим вірусом...

Вперше я побачив це кіно, почувши музику легендарного Джона Вільямса у середині 90х, коли хворів. Я тоді подивися 2 касети з усіма 3 частинами і фільмом-пародією "Космічні яйця" кілька разів за 1 день, так мене захопив той світ, та магія кіно. Такої тяги нова трилогія не давала ніколи.

За неймовірну крутість, за Зірку Смерті, за Таркіна та справжнього Дарта я частина від мене отримує 8 балів з 10 можливих. Неможливо виділити на 3 фільми усіх. І Хана, і Люка, і Лею, і Бена, і C-3PO з R2D2 з усіма іншими, тому усі разом об’єднуються, тут не буде персоналізації по героях трилогії, просто бали.

Усі епізоди: I II III [IV] V VI
Прокоментуйте!