Makhauser's

 personal blog

Пошук роботи S02E07

Наступна компанія знайшла мене власноруч, проте, як виявилося пізніше, я колись надсилав їм (чи їхнім колегам з іншого регіонального офісу) резюме, проте на абсолютно іншу позицію.

Ба, більше того, ця компанія займається рекрутингом, тому вона лише представляє собою проміжну ланку.

Компанія: Cool People

Наприкінці грудня вони мені написали листа. На пошту admin@, а не на job@, що трошки збентежило. Коли я вже у наш час запитав у спеціаліста причину цього, то відповіді не отримав. Хтозна, може мій співрозмовник робить свій варіант шоу "Пошуку роботи".

Як би там не було, виявилося, що рекрутери базуються у славному місті Лева, а шукають людей в інше славне місто - Варшаву. Кмітливий читач може помітити, що це вже друга пропозиція з Польщі.

Рекрутер мене попрохав надіслати йому CV. Знову ж, якщо вони знайшли, то нащо їм резюме, адже з великою ймовірністю вони наткнулися на мій профіль на LinkedIn. Але добре, чому б й ні, надіслав.

Наступним пунктом була невеличка співбесіда про бекґраунд та навички. У ході співбесіди мені було запропоновано отримати такий собі "relocation guide" з базовою інформацією про Польщу та побут країни.

Після цього мені запропонували перевіти рівень польської та англійської. Нема питань, тоді я ще не так сильно забув цю слов'янську мову, пройшов. Подзвонила колега хлопця по компанії, потеревенили трошки і з нею.

За цим було довге мовчання. Я навіть почав забувати про цю "серію", проте вже у середині січня мені знову написав той самий спеціаліст, який отримав відповідь від компанії. Вони також питали чи знаю я польську мову.

Ну добре, база велика, могли забути чи не переказати у грудні, а процес найму на роботу в Польщі - тема окремої рубрики чи сайту, тому я написав, шо так, знаю.

На це мені була відповідь:

Так - це дуже добре я сповіщу компанію про це.

Якщо у мене буде ще інформація я вам одразу сповіщу

Гарного вам вечора

Cудячи з усього, вечір ще триває, бо більше інформації від них не було. Я спеціально зачекав тиждень після листа з питаннями. Що ж, буває й таке. Рухаємось далі.


Прокоментуйте!