Makhauser's

 personal blog

Пошук роботи S02E08

У той момент, коли я планово не деякий час виїхав за межі України, мені зателефонував ще один роботодавець (і не один, до речі). Пощастило, що було відкрито роумінг і тому ми змогли домовитись про зустріч на початку нового року. І я прийшов.

Компанія: UPC

Український процесінговий центр для мене носить символічне значення. Колись, у той момент, коли я підпрацьовував у "Дельта Банку", лагунівська цяцька постійно стверджувала, що усі проблеми зі зняттям коштів пов'язана з переходом на власну процесінгову платформу. Майже як у Дімки "Я не сплю, я піклуюся про вас" М.

Проте мова про УПЦ. Приїхав я до їхнього офісу. Хочу відмітити, що це вже був третій візит в той офісний комплекс, до цього я там був в S01E03 та S01E19.

В офісі

На цей раз компанія було більш потужною, та й контроль на вході там краще. Зустріли мене, завели у кімнату. Два чоловіки почали задавати усілякі непристойності. При цьому такі, що я дуже сильно помилився в одному з питань.

Також дали папірець з рядом запитів, на які треба було написати відповідні юніксові (скоріше, лінуксові) команди. З цим я впорався краще.

Також важливим питанням було ставлення до нічних змін та уявлення, що офіс знаходиться в промисловому кварталі і нічого там цікавого нема, якщо хочеться сходити кудись під час обіду. Для мене це не дуже важливе питання, тому все ОК.

А що далі?

А далі я пішов. Згадуючи ті дурниці, які я наговорив айтішникам, я думав, що нічого не вийшло, тому просто взяв та продовжив шукати роботу, хоча з Центром ще довелося зіштовхнутися.

Наприкінці січня мені подзвонили та сказали, що саме мене було обрано для священної місії процесінгу українських банків. Сказати, що це мене здивувало - ніц не сказати. Я підготував пакет документів та надіслав його у відділ безпеки компанії.

Згадуючи "Дельту", там працювали дуже швидко. Певно, конче не вистачало рук для переходу на власну процесінгову платформу. Тут було трошки довше. Мені вже у цей час прийшла позитивна відповідь від того роботодавця, з яким маю піврічний робочий контракт зараз.

Ось чесно, з висоти червня я не знаю чи правильно поступив. Ще й досі сумніви та сумління існують. Проте, пошук роботи - це дуальний процес. Кожен шукає: роботодавець та робітник. І кожен мусить обирати що для нього краще. Знати би тільки, що вчинив вірно.

Проте, після закінчення контракту я планую повернутися в Україну з новим "сезоном". І якщо UPC надасть таку можливість, то було б непогано спробувати ще раз.


Прокоментуйте!