Makhauser's

 personal blog

Пошук роботи S02E09

Друга половина сезону почалася з компанії, яка знаходиться доволі близько до дому. Було б приємно ходити, адже витрачати кошти на транспорт - це не такий вже й айс.

Компанія: Ves-media

Профілі компанії - підтримка коротких номерів та лохотроном аукціонами ювелірних виробів на ТБ.

Власне, про цю компанію писав InternetUA у свій час, хоча треба все одно було б спробувати.

Після розмови з дівчинкою по телефону, я отримав від неї листа (хвала хунті, хоча б не з гмейла):

В продолжении разговора……

Будем ждать Вас завтра, ###, по адресу: ### 3-й этаж

Это здание «ЭЛЬДОРАДО».

Если вы стоите лицом к «Эльдорадо», то нужно обойти здание с правой стороны, пройти шлакбаум и налево будет служебный вход с лифтом.

Подымаетесь на 3-й этаж, а я Вас встречу.

Граматику та стиль збережено. У темі листа дівчинка поставила три знаки оклику. Про що це свідчить? Я не психолог та не психіатр, з чого мені це знати?

В офісі

А офіс у них знаходиться дійсно близько. Підійшов до нього, побачив, що ліфт, який мені треба було відшукати, виходить практично та фактично на вулицю. Натиснув на клавішу, він спустився. Заходжу, їду на 3 поверх та косплею Man in Black: зупинився ліфт, двері відчинилися. Проте, як мені здалося, тільки зовнішня пара. Тобто та, що у приміщенні, а не у ліфті.

Почувся слабкий голос, який сказав "Ми тут!". Тут до мене почало приходити усвідомлення, що треба озирнутися. І таки так - там були люди.

А ще там був "столик вахтера", якому я повідомив причину свого візиту. Після цього я викликав рекрутера та ми пішли до їхнього офісу.

В офісі мене питали про досвід, трошки описали суть вакансії та дали багацько (дійсно багацько) питань. Проте сказали, що дадуть мені їх додому, бо зараз має бути ще одна співбесіда, а вільні кімнати - це така розкіш у нас час.

Ну добре, нема питань. Взяв їх із собою. Дома почав читати. Частину можна легко розв'язати було, частину питань я не міг вирішити через брак досвіду (а шукати в Тенетах - це, пробачте, неправильно. Google практичним cкілам не навчить у більшості випадків). А частина питань була з розряду психології та логіки. І все разом. Таке собі асорті.

Я чесно написав все, що знав. Після цього мусив піти та віднести бланк з питаннями до офісу, проте якось ліньки було. Та й не все ж вирішив - для чого витрачати свій та їхній час?

Ось так і живемо.


Прокоментуйте!