Makhauser's

 personal blog

Пошук роботи S02E13

Варто погодитись, колись це мало статися. Коли шукаєш роботу доволі довго, то колись там просунеться й інтернет-магазин. Так сталося й у мене, хоча, варто зазначити, такі магазини - не тільки спеціалісти гарячих та холодних впарювань речей, а ще й додаткові плюшки та робочі місця.

Компанія: Makeup

Офіс цієї компанії варто було ще знайти. Бо за прямою адресою, яку мені вказали, був супермаркет АТБ та якась автомийка на задньому фоні. Як виявилося, треба було пройти повз якусь держустанову, пробігти крізь зелений тонель кохання та "у нас ремонту" - і тоді тільки будуть потрібні двері. Квест доволі специфічний, так. Проте, специфічно було й далі.

В офісі

Мене зустріли доволі балакливі співробітники компанії, трошки розповіли про сферу діяльності. Але це й так було зрозуміло, бо можна здогадатися з її назви навіть, не говорячи вже про сайт. До речі, його більш відома версія 3 рівня (бо існує така ж другого), знаходиться наразі у ТОП-178 (178 місце, ага) серед українських сайтів на Alexa. Доволі круто, власне.

Специфіка роботи - приймати дзвінки від колег, які "нічого не чіпали, воно само" зі складів чи офісу. Після цього - ні, не вирішувати проблему та допомагати, а вирішувати хто це може зробити за тебе. Такий собі фільтр. Як правильно відмітили стрьомні тіпочки з цієї компанії, що мені такий підхід до організації робочого часу буде не дуже цікавим. І це дійсно так.

Ба, більше того, у них й зарплатня - як та зебра. Ні, не через те, що за деякий час буде жопа, а через те, що частина йде білою та кришталево чистою сльозою, а інша, більша - доволі злим та дуже сприятливим економіці країни конвертиком. Це мені не дуже сподобалося, якщо чесно. Як і те, що зненацька може бути проблема у компанії і вночі, тому що "цежсерйознийбізнес", а значить, що треба прокинутися та вирішувати питання дзвінка ASAP. Як його може вирішити той, хто не має в обов'язках саппорт? А біс його знає!

Потім я почав приставати до начальника ІТ "Мейкапу" з тим, що у них основний домен .com.ua, хоча хтось там замовив й ТМ, тому є домен другого рівня. А ще пристав з тим, що Unity (DE) на комп'ютері їхнього складу - сакс, KDE/LXDE рулить. І вже залишаючи їх, я додав, що не треба вживати html-теги p в хеддері.

Як можна зрозуміти, ми всі зрозуміли, що наші шляхи різні. Ще під час розмови.


Прокоментуйте!