Makhauser's

 personal blog

Осінь

Осіннє листя... Вже завтра воно буде нас закидати своїм жовтим та пожмаканим тілом. Останній день літа. Що ми набули? Що вже загуло?

Сьогодні - 31 серпня, й літо 2011 піде назавжди. Відійшовши у минуле, на воно заміниться осінню замінить осінь, час нових змін та звершень

Літо було файним, дружнім, й не таким спекотним, як рік назад.  Хтось був на морі, а хтось - у горах. Дехто їздив на розкопки городу, інші - всі 92 дні провели в Інтернеті. Це був вибір кожного з нас.

Веселої осені, друзі, веселої осені

Коментарі (0)

Зі святом!!!

Сьогодні - 24 серпня 2011 року. Сьогодні - важливий день, адже Україна святкує 2 ювілей. Неньці - 20 років.

Від щирого серця бажаю Україні процвітання та менше чвар.

Слава Україні, Героям Слава!!

Коментарі (1)

Озеро

Зоря вечірня, перша, виблискує на небі,
Відбиток залишає на Світязькій воді,
А в небі, небі, небі, безмежнім Шацькім небі,
Ми бачимо відбитки, думок наших з землі...


  Доброго дня, шановна громада. Гріх не написати кілька рядків після довгої перерви. Біля украхнського кордону можна знайти файне місце - Волинь, де омивають береги великі озера. Світязь, Люцимір, Луки тощо. Місце привабливе, поруч ліс. Але, спочатку - невеличке озерце Піщане у 2х годинах від фінального пункту призначення. Невеличке, але привабливе, у якому пірс закінчується схожами, как у басейнах...

Читати далі...
Коментарі (0)

Епічна літня повінь

Поміж справ, вирішив поїхати за місто, на дачу, розвіятись. Не вийщло

Із чого почати? Певно із того, що вечір суботи подарував незабутні враження вимкненного світла, коли розряджається ноут, а потім - КПК і PSP, та робити абсолюто нічого (адже й інтернету нема).

На наступний день світ був, та думаючи про від’їзд, зібрались, а тут почалося - ливеняка, град, що просто зовсім не весело було. Дощ тривав декілька годин поспіль, а так, як на дачі нема нормальної системи відводу води, трапилась невеличка повінь. На жаль, саму повінь я не знав, бо треба було воду відливати, але частину фейлу я все ж захоив. Повністю закриті, герметині двері, через які вода спокійно пролилася на декілька метрів - це, таки, не приємно. Особливоо прибирати воду, котрої накопилось декілька сотень литрів, враховуючи структуру ділянки.

Читати далі...
Коментарі (0)

Гидоти та красоти головного університету

Шарм та скромність, радість до забуття та смуток до втрати свідомості. Злість та Любов. Ненависть і відданість. Для кожного Університет імені Шевченко має свої риси. Для мене ж Шевченківський ВНЗ - особливий. Моя точка зору може не співпадати з думкою адміністрації сайту, і тим паче, із думкою Ректора КНУ імені Тараса Шевченко.

Почнему від витоків, від приймальної комісії. Поступав я на Радіофізичний факультет Щеви (див. фото). Приймальна комісія була в тому ж корпусі.

Читати далі...
Коментарі (0)

Саме той... Pepsi

Нещодавно в Україну почали завозити "новину ринку" - Pepsi Max.

Колись, подорожуючи Європою, максимально наближеній до України, я вирішив скуштувати та дізнатись, що то за така екзотика. Тоді мені Max сильно сподобався, але в Україні його не було, довелося "давитися" Pepsi Light (Хм, це був натяк на Сoca-Cola?). Читати далі...

Коментарі (0)

Чим поганий копіпаст

У Тенетах з’явилась цікава помилка.

Читати далі...
Коментарі (0)

Голосієво: краса та жахи району

Ліс... Багацько людей, коли чують це слово, уявляють поляни, ліси та гаї. Хтось бачить пляшки під ялинками, багаття та пісні напідпитку.

Читати далі...
Коментарі (0)

Ласкаво просимо в Че

Доброго дня, шановні читачі.

Сьогодні мова піде про те, чому ж звичайний Челентано вартий уваги, а "мажорний та розкішний" Che Gold - ні. Сподіваюся, що мій гіркий досвід допоможе Вам зробити правильний вибір та переосмислити сенс буття у піццеріях

Читати далі...
Коментарі (0)

Перші слова

Доброго дня, читачі. Відтепер, обидва блоги будуть, пліч-о-пліч, йти 2 мовами. Декілька встуаних слів не завадили б, особливо перед дальною дорогою.

Читати далі...
Коментарі (0)