Makhauser's

 personal blog

Вступне слово

Вітаю на моєму персональному блозі. Лише тут - достовірна інформація, лише тут. Якщо хочете звернутись до мене з порадою, вимогою чи питанням - клацніть на "Зворотньому зв’язку". Усе, що може стосуватися моєї діяльності - "Усі проекти". Тут буде такий собі глобальний блоґ, що об’єднує усе. Дякую за увагу, сподіваюся, що Вам тут сподобається. Принаймні, відрази Ви не отримаєте.

Коментарі (0)

Почуття безпеки вже сьогодні

Українська міліція має захищати наш народ від небезпеки, але іноді вони втрачають час на порожні речі замість того, щоб хоча б поклікати на буксі. Сьогоднішня подія зацікавила б копвотчерів - новий для нашої країни рух, що відшукує та знімає неправомірні дії з боку правоохоронців.

Читати далі...
Коментарі (0)

Приватні кайдани

Ось і знову поговоримо про те, за що так сильно мусимо любити ПрихватБанк та обходити його десятою дорогою.

Повернемося у минуле. Існує в Україні компанія-монополіст у своїй галузі. Назву запам’ятати напрочуд легко: "Укртелеком" (далі - ПЛ). У тому числі ПЛ пропонує послуги мобільного інтернету. Я вирішив скористатися нею. О так, послуга - непогана, але ціну УГвці поставили ледь вищу за нормальну. До того ж, раптово була змінена назва спеціально для тих, хто БДСМить з модемом:

Читати далі...
Коментарі (0)

Свято наближається

Коло зробило повний оберт, й знову Дракошка завітав у гості, як було в 2000 році. Рік був насиченним, подекуди сумним, але файним у більшост своїх днів.

Зичу найбажанішого у Новому Році, бережіть себе

Завжди та у будь-якому стані, Ваш makhauser

Коментарі (0)

Гримить! Благодатна пора наступає (Іван Франко)

Hello, world. Звісно, я обіцяв оглянути сервіс Домонету, але зроблю це після свят, адже хочеться дізнатися, наскільки багато п’ють їхні спеціалісти технічної підтримки.

Читати далі...
Коментарі (0)

Враження від фільму "Висоцький"

Хотілося б назвати пост поетично, але тут - суцільна проза. Поетику, сподіваюсь, Ви віднайдете у самому пості.

Сьогодні я зодив на фільм "Высоцкий. Спасибо, что живой" Думки намішанні та суперечливі.

Читати далі...
Коментарі (0)

Обриваються звільна всі пута, що в'язали нас з давнім життєм

...З давніх брудів і думка розкута —

Ожиємо, брати, ожиєм!

(Іван Франко)

Сьогоднішній день - унікальний. Після 4.5 років полону у "Волі", до мого дому пробився нормальний провайдер. Дивно, що тільки зараз бо хата розташована у центрі, поміж нових високих будівель. Але, тепер, нормальна швидкість, нормальний інтернет, і дуже гарні враження я сподіваюся утримати. Отже, незабаром, точно не знаю, може сьогодні - завтра, може - на початку грудня, напишу пост про нові враження від нової швидкості.

Коментарі (0)

Останній унікальний бінарний день

Ось й він, друзі. 11 листопада 2011 року, а якщо відкинути тисячний порядок року, то отримаємо 11.11.11, що буде останнім днем, в якому присутні тілько одиниці та нулі.

Окрім всіх цих Skyrim-ів, сьогодні вийшов оновлений LD, FAQ до якого я й пишу.

Ознайомитись з новими можливостями двигунця, котрий є основою даного блогу можна за посиланням. Відмічу, що стало ще більш user-friendly, аніж раніше, а таке - можливо

Читати далі...
Коментарі (0)

Дзвінок-НІ!

Так, друзі, далі вже нікуди...

Читати далі...
Коментарі (0)

Загинув Денніс Рітчі

12 жовтня - сумна дата для всього світу, адже сьогодні загинув один із революціонерів та співавторів мови С та UNIX. Керніган, Томпсон та Рітчі зробили більше для світу за будь-кого, адже всі операційці системи базовані на UNIX. Хвороба буває сильнішою. Світла пам’ять, Денніс...

Коментарі (0)

Ощадний обмін

Хм... Нещодавно стався веселий випадок. Ощадбанк, найбільш ощадний банк України, кілька віконець, столи. Все, як на пошті. Це не завадило зробити курс продажу $ за найбільш низьким курсом по Києву.

Читати далі...
Коментарі (0)

20 років - це таки дата. Стільки часу вже йде Революція

17 вересня, 1991 рік. Лінус Торвальдс, 20-річний юнак вивантажив на FTP-сервер першу версію ядра, ядра Linux, опублікувавши його код. Надалі, я просто приведу його лист до Minix на українській мові

Читати далі...
Коментарі (0)

Ви не дали інформацію про себе? Тоді Приват йде до Вас!

Одного разу вирішив зняти гроші з картки "Копілка" любого всім до печінки При(х)ват банку.

Читати далі...
Коментарі (0)

Волонтерські будні "Евро"

Євро-2012 вже не за горами, і тому зараз інтенсивно йде набір на безкоштовну робочу силу, на волонтерську програму до Євро 2012, або Евро, як кажуть деякі журналісти.

Читати далі...
Коментарі (0)

Сором і ганьба!

Гуляв Києвом, та раптово натрапив на файне місце, будівлю, яку раніше не помічав. Косий Капонір, частина Київської фортеці. Мені дуже соромно, бо я не знав про це місце раніше. Зараз, окрім музею на теріторії фортеці ще й Госпіталь.

Коментарі (0)